Pereiti prie turinio

Nemėža MUD 2012


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 215
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

2008 mutų pavasaris - buvo smagu :

Kažkaip neįtikėtinai gerai ten Toyota važiavo, galvojau kirviu skęs. Matyt kieta visur po apačia.

Nemežoje pernai berods 60 Toyota ratą vieną gal įveikė, o gal ir nepilnai :) Ratai buvo platūs ir pliki.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bliamba, aš antri metai žilvičio plantacijas kultivuoju... Jei pavyks atsifutbolint nuo darbų, ateisiu.. eisiu tiesiai į balas, nors pusantrų metų jau po arimus skersai išilgai per pelkes su teliežke ... o joje traktorius.... . Va aš apsiofroidinau iki apsivėmimo pernai, kai pilna buvo žopa agurkų ...

Nu čia mano sentimentai. :) 4 mėnesius aš traktoriuką per balas , kemsynus, durpynus tampiau buksyru su savo senuku MPI. Susirinkau pakatuškėm aparatą , o gavosi rimtam reikalui, kad naudoju . Va kaip viskas pasisuka gyvenime. Sory , šiandien esu :girtas:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nea, sita saukiau saugosiu iki karpatu, nors apkatke zinoma ir snorkelio sandaruma reiketu padaryt.

Nemeza turi viena minusa,- jei po renginio su sakemis is po arku meslo neissimezi, tada tenka pavasario laukt kol ledas atsils :D

o geru vaizdu ziurovams kaip ant delno, tik guminiu nepamirst..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu preiš keletą metelių teko panardyt po Nemėžos balos dumblą, ir neblogai sekėsi III vietelę paroviau :)

http://www.youtube.com/user/eripo1?feature=mhee

 

 

Na ir aš su NP į kadra papuoliau,smagus prisiminimai. P.S Bandysime ir šiemet sudalyvaui ;)

Iki susitikimo baloje :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Dariukas , tai ka ukininku tapai? garsais nebeuzsiemi? kad visa matau tave mieste.

Pernai smagiai nemezoj panardziau, tai dar siemet patruli parduodant rusas klause kodel i kardana celofano prikisau, bandziau aiskint kad nemezoj apsivyniojo..

Vytai, garsai mane dabar maitina, o ūkininkavimas mane maitins po 3 metų :) Dabar ariu dvigubai. Ir su garsu ir su žilvičiais :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blemba,noreciau paziuret,dirbu ta diena.O pernest i savaite anksciau ar veliau negalima?

...biciuli nesupyk, bet ir chamiskumo pas Tave, tai gal Tau vienam lengviau iseigine susiorganizuoti, negu del Taves visa rengini perkelti. Dar sugalvosi, kad ir kita Tu negali ar nebenori..

...nedalyvauti, o tik paziureti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.