Pereiti prie turinio

MP per dideles kuro sanaudos


zulikas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi, esu naujokas turiu 1996 2.8 TD, bet turiu problema, apetitas atrodo gerokai per didelis.

 

1.Kiek litrų "tas gerokai per didelis apetitas"?

2.Trumpas ar ilgas MP II?

3.Koks padangų dydis (aukštis,plotis)?

4.Kur važinėjama (% miestas-bekelė)?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1.Kiek litrų "tas gerokai per didelis apetitas"?

2.Trumpas ar ilgas MP II?

3.Koks padangų dydis (aukštis,plotis)?

4.Kur važinėjama (% miestas-bekelė)?

 

1. magistraleje suknkai itelpu i 16l prie 90-100km/h mieste bijau skaiciuot

2. ilgas

3.R15 75 235

4.pagrindas mieste, bekele labai retai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Pas mane irgi tas pats (motoras 2.5) ryja apie 20ltr dailiai vaziuojant, ir nieko netraukia, bet dumo nemeta, isemiau filtriuka is siurblio, truputi trauka pagerejo, bet nuo 3000aps visai nenori vaziuoti, priduses kazko, gal kas gali patarti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi tas pats (motoras 2.5) ryja apie 20ltr dailiai vaziuojant, ir nieko netraukia, bet dumo nemeta, isemiau filtriuka is siurblio, truputi trauka pagerejo, bet nuo 3000aps visai nenori vaziuoti, priduses kazko, gal kas gali patarti.

degima pabandyk reguliuot

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi tas pats (motoras 2.5) ryja apie 20ltr dailiai vaziuojant, ir nieko netraukia, bet dumo nemeta, isemiau filtriuka is siurblio, truputi trauka pagerejo, bet nuo 3000aps visai nenori vaziuoti, priduses kazko, gal kas gali patarti.

Bandei prapust kuro padavimo vamzdeli kuris eina i baka?,panasu,kad kuro per mazai paduoda ir dar atsijunges abratke ziurek kiek saliaros iseina,ar nebus uzsikise.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...

Nu va prapuciau slangeles, paziurejau degima nieks nepadeda kuro jama tiek pat :rolleyes:/> 20/100kma gailiai vaziuojant, ar nebus koks vakumas ar koks dar velnias

 

Kaip suprantu pusmeti praputinejai :rolleyes: Pas mane ne 20 bet kokie 16 stabiliai valge bet po degimo sureguliavimo kokie 3 litriukai nusimete...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na truputi isvykas buvau tai nebuvo kada, siaip 20 tai cia mazoji norma nespaudziant :rolleyes: bandysiu kitiem meistriukam nuvezt kad degima paziuretu ir purkstukus, siaip jausmas kad iki 3000aps dar vaziuoja o po to labai sunkiai begejas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.