Pereiti prie turinio

cherokee galinio tilto braskesiai


okagersma

Rekomenduojami pranešimai

na reiks pabandyt .as buvau pakeles dzipuka ir pasukau galini rata kitas sukasi i priesinga puse ,o tepalas supiltas su uzrasu lsd. lsd tilte yra.gal tas tepalas nekokybiskas.

 

Jeigu sukasi i priesinga puse vadinasi lsd jau visiskai mirus. Tokiu atveju arba nieko nedaryt ir vazinet kaip yra, arba perrinkt/pakeist reduktoriuje lsd ploksteles. Tepalas gali likt, nes siuo atveju jis jau nieko nepakeis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

pas mane ilgiau pavazinejus, pirmu begiu atsiranda traskesys tilte ir tai tik isvietos daugiau spustelejus.

gal kas susiduret?

 

Cia manau nieko baisaus. Pavaziavus tiltas ishyla, metalas pleciasi ir atsiranda didesnes itampos. O jeigu yra blokiruote, ji gali duoti traskesiukus smagiau pajudant is vietos, ypac jeigu pajudi ant posukio. Jeigu traska pvz letai sukiojantis aikstelej, tada galima pradeti nuo to, kad ipilti truputi LSD priedo i tepala.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki Vyruciai.

Nekuriant naujos temos apie tiltus, apsvieskit mane. Pas mane stovejo tiltas su LSD ar galima vietoj jo statyt to paties perdavimo be LSD, ar yra kazkokiu esminiu skirtumu?

Priekinis lieka su LSD, kaip masina elgis purvyne, vaziuos trim ratais :blink: ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki Vyruciai.

Nekuriant naujos temos apie tiltus, apsvieskit mane. Pas mane stovejo tiltas su LSD ar galima vietoj jo statyt to paties perdavimo be LSD, ar yra kazkokiu esminiu skirtumu?

Priekinis lieka su LSD, kaip masina elgis purvyne, vaziuos trim ratais :blink: ?

 

aisku galima,bet zinoma liks tik trys ratai... o kodel tu keiti tilta?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jai blokiruociu nera, tiksliau neaisku ar jos yra ir tiesiog nesukant galvos supilt 75w140? Blogai?

 

 

Isvis neblogai - sintetinis tepalas kada buvo blogai? Gamintojas 75w140 nurodo vietoj standartinio 80w90, jei masina dirba didesnem apkrovom - tampant priekabas, daznai vazinejant bekele ir t.t.

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isvis neblogai - sintetinis tepalas kada buvo blogai? Gamintojas 75w140 nurodo vietoj standartinio 80w90, jei masina dirba didesnem apkrovom - tampant priekabas, daznai vazinejant bekele ir t.t.

 

Sendien issaiskinau tiksliai kas ten pas mane yra, radau po reduktoriaus dangtelio varztu prisukta skardele ant kurios parasyta - use limited slip diff lube only :rolleyes:

Tai dar toks mazas klausimukas, jai gamykliskai yra blokiruote gale, tai turi but ir prieki?

post-8239-13479894874486_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas kastrolas nera stebuklingas tepalas.Susipylei kitoki,nu ir nieko tokio...Brasket tiltas del tepalo savybiu gali tik posukiuose(tipo lauziasi)Jei braska ant tiesiosios- blogai.Jei supylei naujus tepalus,ju tikrai lygis pakankamas ir ant posukiu braska,dapilk tepalo priedo.Tepalo priedas Mopar,ten buteliukai~120ml.Ziurek nepadaugink,paskui vazinesi kaip su golfuku vienu ratu buksuodamas.Kiek tau dapylinet reiktu,nezinau.Bandyk pradziai viena flakona,o paskui jei ka vosi daugiau.Man grandui vieno neuzteko.Ipyliau pusantro.Raso reikia pilt du,bet tada veliau blokuoja.Prasisukus vienam ratui dar galvoja,o paskui tik sukabina.

As tai pat nusipirkau 75x140 ir dar prieda kad garantija but. Dar as klausima noreciau is savo pusese. Isidejau ir as LSD bet satelitu aselej ira laisvumas mazdaug 0.5mm ar nieko baisaus? Dabr dar tiltas ant masinos neuzdetas ir be tepalo bet kai rata pasuki sukas abu i viena puse. Senam reduktoriuje (senas buvo be LSD ir suestas net dantukai sulauziti) buvo laisvumas dar didesnis ipiliau XADO po kokiu 3 men tiltas beveig uztilo ir kai ardziau poto nebuvo aselei isvis jokio laisvumo. Ka darit ar jieskot aseles ar tas laisvumas nieko baisaus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Satelitu dantys labai stipriai suesti, didelis laisvumas aselese :( , o pagrindine pora vizualiai dar visai neblogai atrodo.

Pamegink ipilt xado prieda reduktoriu. Maniskiui laisvumas aselei isvi dingo pokiektai laiko :unsure: buvau apakes. Bet dantukams satelitu tai nepades.

Redagavo Valduks
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.