Pereiti prie turinio

MPII prietaisu skydeli nustojo degti ratu lemputes.


reme30

Rekomenduojami pranešimai

jei saugikliai sveiki, tai gal kontaktas dingo prie daviklio (bent jau pas mane taip buvo, tiegiog atpliso laidukas, kai vazinejausi po gylu sniega, prilitavau ir tiek, bet pas mane taip buvo Opel Monterey), arba pats daviklis nusprogo

Redagavo lomis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MPI?, nes nesupratau, kokiame čia MP nedega,jei MP I - tai čia dačikas galiniame tilte trumpina. :(

Aš pasikartosiu, dačikai pas mitsiuką tai šūdelių šūdelis, kontaktai apeina oksidaciją mygom. Patarčiau kontaktus apdorot, radiotechnikos parduotuvėse skystis parduodamas,kontaktams, su vario ar kokio b*bio priemaišu.... sutepi kontaktus ir jie laiko, bent man . Bet dažnai patys dačikų liežuviukai nusioksiduoja prie korpuso, tada reikia dačiką keisti.

Patariu nežaisti su tom lemputėm, o viską stebėti, ką darai , ką jungi ir stebėk ryčiagus , jų padėtį. Nes priprasi prie lempų ir užsilenkus visoms lempoms, pasijusi bejėgis.

Aš tą lempos problemą turėjau, pasiknisau du kartus ir man ji vistiek yra mirusi. Kadangi važinėju kiekvieną dieną , tai matau ir stebiu ką sujungiu... tos dačikų lempos yra Pokemonų išmislai. :)

IMHO

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MPI?, nes nesupratau, kokiame čia MP nedega,jei MP I - tai čia dačikas galiniame tilte trumpina. :(

Aš pasikartosiu, dačikai pas mitsiuką tai šūdelių šūdelis, kontaktai apeina oksidaciją mygom. Patarčiau kontaktus apdorot, radiotechnikos parduotuvėse skystis parduodamas,kontaktams, su vario ar kokio b*bio priemaišu.... sutepi kontaktus ir jie laiko, bent man . Bet dažnai patys dačikų liežuviukai nusioksiduoja prie korpuso, tada reikia dačiką keisti.

Patariu nežaisti su tom lemputėm, o viską stebėti, ką darai , ką jungi ir stebėk ryčiagus , jų padėtį. Nes priprasi prie lempų ir užsilenkus visoms lempoms, pasijusi bejėgis.

Aš tą lempos problemą turėjau, pasiknisau du kartus ir man ji vistiek yra mirusi. Kadangi važinėju kiekvieną dieną , tai matau ir stebiu ką sujungiu... tos dačikų lempos yra Pokemonų išmislai. :)

IMHO

 

siaip kaip pas mane nustojo degti problema buvo elementariausia..lemputes...tada "perejau" per panele ir viso pakeiciau 12 lempikiu :)

dariuk - is esmes taip, reikia jausti kas ir kaip..bet vis tiek vaziuojant mieste smagiau kai "dirba" viskas kas turi dirbti ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

jie pas tave mirksi pastoviai,ar tik kuri laika kaip pereini is 4x4 i 4x2.jeigu kuri laika po perejimo is vieno rezimo i kita ir pavaziavus uzgesta,tai taip ir turi buti.

 

Mirksi pastoviai jau dabar priekiniai ratai ,kai vaziuoji tik galu. Kai vaziuoji keturiais tada dega visos zaliai.

Ir dar kitas dalykas, centrinio difo geltona deze mirgsi visa laika kai ji ijungi, tai cia taip turi buti ar ne? Nes kai galini difa uzblokuoji tai dega pastoviai o centrinis mirgsi, sakau gal jis neysijungia?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mirksi pastoviai jau dabar priekiniai ratai ,kai vaziuoji tik galu. Kai vaziuoji keturiais tada dega visos zaliai.

Ir dar kitas dalykas, centrinio difo geltona deze mirgsi visa laika kai ji ijungi, tai cia taip turi buti ar ne? Nes kai galini difa uzblokuoji tai dega pastoviai o centrinis mirgsi, sakau gal jis neysijungia?

 

Dėl priekinių ratų mirgsėjimo: pas mane buvo trūkusi vakumo šlangelė, kuri eina į priekinį tiltą (ta prasme neišjungdavo tilto). Pasitikrink vakumų šlangas.Po kapotu dešnėje pusėje yra du elektriniai vožtuvėliai, kurie valdo vakumus ir juos gali patikrinti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mirksi pastoviai jau dabar priekiniai ratai ,kai vaziuoji tik galu. Kai vaziuoji keturiais tada dega visos zaliai.

Ir dar kitas dalykas, centrinio difo geltona deze mirgsi visa laika kai ji ijungi, tai cia taip turi buti ar ne? Nes kai galini difa uzblokuoji tai dega pastoviai o centrinis mirgsi, sakau gal jis neysijungia?

dar gali buti problema davikliuose arba laiduose.laidai sukirmije arba kontaktai prie davikliu.buna ir pas mane priekiniu ratu indikacijos pamirksi,po gilaus sniego arba balu,gal fiskes kur gauna dregmes,bet paskiau praeina.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurek visus vakuminiu slangeliusju vien ant priekinio tilto gal kokie 6,poto voztuvai ten in ir out sumoje 4 slangeliai.Poto ziurek fiskes ju yra vien 4 ant razdatkes viena prie priekinio tilto kita gale ir daviklio jungtis,davikliai pas mp beveik nepareina siulau nuo laidu ir slageliu pradet

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Pasuk potenciometrą (kuris ryškina prietaisų skydelio apšvietimą).

 

[

 

quote name=duonis' date=' 2013-05-10, 11:47' timestamp='1368175633' post='279553]

Pas mane dar idomiau su tom lemputem: iki siol viskas veike normaliai, o dabar kai ijungiu sviesas, uzgesta visos ratu lempos, isjungi sviesas, vel uzsidega ratu lemputes. Gal numanote nuo kurio galo pradeti ieskoti nekontaktu?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbut tu teisus, nes pradejo degti lemputes visada, tik nesupratau, kad po to kai pasukau potenciometra. Aciu

 

Pasuk potenciometrą (kuris ryškina prietaisų skydelio apšvietimą).

 

[

 

quote name=duonis' date=' 2013-05-10, 11:47' timestamp='1368175633' post='279553]

Pas mane dar idomiau su tom lemputem: iki siol viskas veike normaliai, o dabar kai ijungiu sviesas, uzgesta visos ratu lempos, isjungi sviesas, vel uzsidega ratu lemputes. Gal numanote nuo kurio galo pradeti ieskoti nekontaktu?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.