Pereiti prie turinio

TLC 80 starteris


Rekomenduojami pranešimai

Ar buvo pas ka tokiu bajeriu, kad starteris prigaudo vandens ir tada palieku masina lauke prie minuso ir tas vanduo pavirsta ledu, ko pasekoje neduoda kontakto ir negaliu uzkurti.

Parkinge viskas OK.

Pvargau ji pastoviai valyt nuo to vandens, kad neprisaltu.

Kas turi kokiu minciu ir per kur jis ta vandeni prigaudo, tarpine gumine statosi ant to dangtelio.

post-59-13304289512036_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandziau is arbatinuko pilti ir tipo kurti. Tai becirskinant rakteli dar blogaiu prisidariau.

Pasukus rakteli, kaista tas mazas laidelis (impulsas nuo spyneles) ir galiausiai tam korpuse jis nudega.

Fena alia masinini senukuose nupirkau, su juo nzn ka galima tasildyti - 30 min ir korpusas nie kiek nesusilo.

OK supratau, kad ne pas mane viena sita problema.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va...O jūs-Toyota, Toyota... :)

Nuotraukoje matosi, kad šiek tiek iškorėjęs flanšiukas, prie kurio dangtelis su tarpine prisisuka, gal per ten ir prisisunkia vandens?Arba per tas vietas, kur laidai eina per korpusą(guminiai intarpai).

Būtent su šita vieta problemų neteko turėt, bet porą kartų teko ardyt patį variklį, nuo vandens ir visokio brudo pakimba angliukai ir neprisispaudžia prie kolektoriaus, ko pasėkoje jame išdega krateriai.Porą rotorių teko išmest :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va...O jūs-Toyota, Toyota... :)

Nuotraukoje matosi, kad šiek tiek iškorėjęs flanšiukas, prie kurio dangtelis su tarpine prisisuka, gal per ten ir prisisunkia vandens?Arba per tas vietas, kur laidai eina per korpusą(guminiai intarpai).

Fotkej mano senasis starteris. Pries 2 men pasikeiciau i visiskai nauja.

Bo vienas bandziau uzkurti tokiu principu: uzkirtau rakteli spynelej ir nulekiau su plaktuku per starteri patrankyt.

Kol prisiruosiau jam mostelt - paruko dumai ir kapec starteriui, tai vat reikejo nauja statyti.

Sumontavus nauja. Maniau, kad bedos baiges su vandeniu, o pasirodo, kad ne :)

Jeigu isimti ta gumine tarpine ir pasodint ant hermetiko, kas butu? Bandet?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

apačioj yra alsuoklis su drenažiniu vamzdeliu... gal jis purvu užkimštas ?... Šiaip maniškėj per 10 metu tik vieną žiemą buvo toks bajeris po paskutinio gero pasiplaukiojimo... matyt laikas buvo perrinkti ir sutepti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

apačioj yra alsuoklis su drenažiniu vamzdeliu... gal jis purvu užkimštas ?... Šiaip maniškėj per 10 metu tik vieną žiemą buvo toks bajeris po paskutinio gero pasiplaukiojimo... matyt laikas buvo perrinkti ir sutepti...

A kur tas drenazas yra? Neradau as jo niekur.

post-59-13305488530731_thumb.jpg

post-59-13305488600901_thumb.jpg

post-59-1330548870663_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Beje, bent jau mano toyotai naujas bendeksas tiko nuo toyota dyzelinio sakinio krautuvo ;) Cia siaip, jei kas ieskos.

Ir ne tik bendeksas. Man norejo purkstukus nuo to krautuvo sumontuoti, bet paskutine minute pastebejo, kad kodas viena raide nesutampa.

Varikliai beveik identiski

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir ne tik bendeksas. Man norejo purkstukus nuo to krautuvo sumontuoti, bet paskutine minute pastebejo, kad kodas viena raide nesutampa.

Varikliai beveik identiski

o kelintu metu tas krautuvas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne visad kaltas starteris. Būna parazitiniai gedimai (tai veikia tai ne, ypač prie minusinės temperatūros). 12 - 24 voltų keitiklis, jis ardosi ir valosi. Naujas labai brangus apie 2000lt..Ir starterio blokavimas nuo aut.gr.dėžės. Yra toks daiktas , kad starterio paleistum tik Parking padėtyje. Aš susidūręs buvau su tokiais gedimais. Nors iš pradžių atrodė, kad kaltas starteris. Aišku jei viską apėjęs bandai pajungti tiesiai su laidais ir nieko tada bėda starteryje.

Klaipėdoje turim vieną meistrą kuris suprantą mūsų važiavimo specifiką ir starterius su generais padaro taip, kad tarnauja jie ilgai(lakuoja hermetina ir t.t.).

12 - 24 voltai.doc

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.