Pereiti prie turinio

Карпатский кордон 2012


vidulis

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 115
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Na man pries isvaziojant daug kas seke pasakas, kad ten ekstrimas. Bet smeniskai man nebuvo nei vienos vietos kur uzvirtu kraujas. :) O siaip buvo smagu, nes gera kompanija ir geras Kompanijos vedlys buvo kuris zyno ka kur ir kada daro. Bei yra labai ramus zmogus.

 

Pritariu Viktorui.

Labai džiaugiuosi, kad Remis apsieme vesti mūsų karavana ... Nes kiti galejo ne juokais isbalansuoti mūsų ir taip skirtinga kompanija.

Aišku Remis gerokai nustebino kai pirmas kalė į dantis kaimieciui :)

 

 

Kas del adrenalino, manau buvo neblogų pakilimu ir nusileidimu. Tiesiog reikia pripažinti, kad mūsų karavanas buvo labai didelis ir su skirtingais pajegumais. Tai su extrymu nelabai gali perlenkt.

Ateičiai jei bus daug norinciu, galima grupes formuoti pagal pajėgumus ir adrenalino poreikius ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man pries isvaziojant daug kas seke pasakas, kad ten ekstrimas. Bet smeniskai man nebuvo nei vienos vietos kur uzvirtu kraujas. :) O siaip buvo smagu, nes gera kompanija ir geras Kompanijos vedlys buvo kuris zyno ka kur ir kada daro. Bei yra labai ramus zmogus.

Nebutum naudojes dopingo gal ir butu uzvires kraujas...:)

Koks gali buti Extreemas kai vaziuoji i ekspedinine kelione pasivazinet po kalnus...

Aciu Remiui uz tolerancija...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man pries isvaziojant daug kas seke pasakas, kad ten ekstrimas. Bet smeniskai man nebuvo nei vienos vietos kur uzvirtu kraujas. :) O siaip buvo smagu, nes gera kompanija ir geras Kompanijos vedlys buvo kuris zyno ka kur ir kada daro. Bei yra labai ramus zmogus.

 

 

siaip REMYGAI respekt :liux: o del exstrimo tai labai priklauso nuo oro salygu ;) kai kartais vaziojant nesudetingomis is pirmo zvilksnio trasomis jausmas ganetinai exstremalus :) yra buve taip kad per lietu leistis nuo kalno ir pastoviai i subine betrankant zaibams kai jauti ore parako kvapa nuo zaibo iskrovu patikekit manim jausmas tikrai EKSTREMALUS :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas Kolegos,

Didelis Dėkui už kompaniją - ačiū, kad palaukėt, kol bratką aplankėm, kol muitininkai darbavosi.

Kai kilom į bazę - blyn ant tiek gerai prasitrynė maumenėlis, kad iki ketvirtadienio nesuprasdavau kolegų klausimų apie darbus :)

Va vakar pagaliau susitvarkiau visas šmutkes - pastebėtas trūkumas laidų. Gal pas ka nors dubliuojasi - 230V nuo šaldytuvo su 3 skylėm ir 230V Samsungo plokščias.

Geros Deinos visiems.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.