Pereiti prie turinio

Opel Frontera


g00g00

Rekomenduojami pranešimai

Šiaip tai Vectrai ventiliatorius pastoviai nesimakaluoja , o besisukdamas ventiliatorius ne tik radijatorių aušina bet ir nuo variklio šilumą nupūtinėja.

 

Kazkaip nepastebejau,kad pas mane jis nuolatos suktusi, kiek paziuriu kapota atidares, visada stovi vietoj...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 285
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

as tai manau pas tave termostatas nesandariai uzdaro,praleidzia ausinimo skysti ir varineja per dideli rata.o tu ar tikrinai ji?ant termostato paziurek kokia termperatura atidarimo.

 

Neziurejau dar, vis laiko nebelieka. reiks savaitgali sita stebukla atidziau paanalizuot. Kurioj jis vietoj daugmaz stovi?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

Priekiniu žibintu apiplovimas įsijungia tik tada kai apšvietimas įjungtas, pvz. artimos šviesos..

NU ijungi šviesas ir tipo plauni priekini stikla tuo pačiu ir faros plaunasi, ar kaip čia? Aš bandžiau kažką panašaus, bet pas mane nieks nesidarė, jai tikrai taip ir turi būt tai reiks savaitgalį paveizėt idėmiau :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

NU ijungi šviesas ir tipo plauni priekini stikla tuo pačiu ir faros plaunasi, ar kaip čia? Aš bandžiau kažką panašaus, bet pas mane nieks nesidarė, jai tikrai taip ir turi būt tai reiks savaitgalį paveizėt idėmiau smile.gif

 

Pas mane irgi taip nieks nesidaro, gal ilgiau paspaudus reik palaikyt. O skysti is to paties bakelio ima, kaip ir langu apiplovimui, gal sakau koks atskiras dar yra? :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.