Pereiti prie turinio

suzuki reduktoriaus poros


turbozuki

Rekomenduojami pranešimai

Vycka tu man paaiskink, kaip ten ka stato nuo vitaros planetarkes i samuraju ,turiu visa vitaros 1.6 tilta priekini, dar viena nusipirkciau ir .galvoju jei normaliai susiletina reik bandyti konstruoti kazka :shock: Nes kartais jegos truksta biskuti :?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane jau seniai pastatyta litrine razdatke icon_exclaim.gif tu man tik parasyk pati principa kur kuri planetarke statosi priekis i prieki galas i gala ar kaip ten? ir man uzteks aciu :) o greicio man tikrai uzteks nes jos ten tiek jau nesuletins kad masina vos vaziuotu ,jei 60km/h vaziuos tai per akis 8)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

... tigi raso atsivesk didele bonka ir viska suzinos :lol: , tu sakai man parasyk, o tu bonka nupiesi :lol:
o ko tu cia kisiesi koks tau skirtumas jei nezinai apie tiltus ka parasyti tai ir nelysk geriau :evil: cia pizdavotoju uztenka ir taip icon_exclaim.gif o kas i nauda parasytu mazai icon_exclaim.gif
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

... tigi raso atsivesk didele bonka ir viska suzinos :lol: , tu sakai man parasyk, o tu bonka nupiesi :lol:
o ko tu cia kisiesi koks tau skirtumas jei nezinai apie tiltus ka parasyti tai ir nelysk geriau :evil: cia pizdavotoju uztenka ir taip icon_exclaim.gif o kas i nauda parasytu mazai icon_exclaim.gif

ką tu ten su vitaros porom bursi :shock: pasiskaičiuok kiek nori susilėtinti, užsisakyk ir po gero mėnesio gausi, iki pirmų varžybų spėsi :D

http://www.puresuzuki.com/samurai2.htm

http://www.ringpinion.com/Default.aspx

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mariau, tu gal zinai kiek pas tave ant tu standartiniu planetarkiu dantu :?: Nes ryt issiardysiu vitaros tilta ir ziuresiu kiek ten dantu yra ,kiek cia susiletina noriu pasiziureti su tais vitaros viduriais :roll:

pas mane 1.3 originalas, ryt vakare suskaičiuosiu :D nors pasididinęs nuotrauką galėtai ir pats :D:D:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

... tigi raso atsivesk didele bonka ir viska suzinos :lol: , tu sakai man parasyk, o tu bonka nupiesi :lol:
o ko tu cia kisiesi koks tau skirtumas jei nezinai apie tiltus ka parasyti tai ir nelysk geriau :evil: cia pizdavotoju uztenka ir taip icon_exclaim.gif o kas i nauda parasytu mazai icon_exclaim.gif

 

ko tu cia parines :evil: nebonkose laime, paprasciausiai parasyk zmogui i Pm tel .nr. ir papasakos ko tau reikia ir kaip viskas yra.Zmogus kazka zino, bet gal neisbandyta iki galo, o paskelpsi forme visi puls prisiardyti ir sudas gausis tik kruva klausimu :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.