Pereiti prie turinio
Zydrunas

Galinio tilto blokiruotes pastatymas į MPI

Rekomenduojami pranešimai

rytoj jau bandysiu deti blokuota reduktoriu i savo tiltair ziuresiu kaip ten reikalas su pusasiais, nes tame tile kur nupirkau tai desinys ilgesnis už kairįjį.

Redagavo skrajojantis_olandas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del to kokie mano pusasiai dar nezinau, nes savo desiniojo neistraukiau iki galo, kadangi neatsukau satbdziu vamzdelio. o del uzsidegimo tai situacija ta, kad vakar isemes savo reduktoriu neskmingai nuiminejau guoli tai tik sian i darbo pabaiga nuveziau, kad nuimtu. O nuimti reikia, kadangi naujas toks SKF'e kainuoja 90 Lt. todel nuemes nuo savojo reduktoriaus uzdesiu ant blokuoto :)/>

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

kazkas su kaina negerai siandien pirkau keturis truputi didesnius guolius uz visus sumokejau 104lt

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

na man tiek pasake, bet nepirkau, nuemiau nuo savojo reduktoriaus ir uzdejau ant blokuoto. bet iskilo kita problema, mano tiltas siauresnis uz nupirktojo, tai teks gerokai patrumpinti abu pusasius (dedamas juos islosiu diskinius stabdzius), tad nezinau kaip cia gausis :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

na man tiek pasake, bet nepirkau, nuemiau nuo savojo reduktoriaus ir uzdejau ant blokuoto. bet iskilo kita problema, mano tiltas siauresnis uz nupirktojo, tai teks gerokai patrumpinti abu pusasius (dedamas juos islosiu diskinius stabdzius), tad nezinau kaip cia gausis :unsure:/>

o kaip trumpinsi :?: atpjaut suvirint neiseis.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

nuo to galo kur slicai kazkiek patrumpinau.

Sveiki, na tai kaip baigėsi projektas? Taip pat galvoju apie blokiruote, tad būtu smagu, jei pasidalintumėte patirtimi. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

O tai niuansai pirmukui kokie, netinka tiltas? ar į pirmuko tilta statomas antruko reduktorius? Čia kaip suprantu, pačiam be patyrusio pagalbininko susimeistraut nelabai gausis?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Į MPI statant blokuota reduktoriu is MPII netinka pirmuko pusasiai, nes desinysis yra per trumpas. Su MPII reduktoriumi statant ir pusasius nuo antruko jie netinka, kadangi MPI tiltas yra siauresnis tai reikia pusasius trumpinti ten kur slicai, o taip nupjauti, kad butu ilgis geras ir dar liktu uztektinai slicu neiseina. Žodziu reziumė - norint MPI nebrangiai (salyginai) tureti blokuota galinį tilta, reikia perdeti visa tilta nuo MPII.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Olandai o tai tu visgi idejai sau tilta nuo 2pajero? Kiek cm jis platesnis? Pas tave linges ar spiruokles?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Olandai o tai tu visgi idejai sau tilta nuo 2pajero? Kiek cm jis platesnis? Pas tave linges ar spiruokles?

Seniai viskas sudeta ir ne viena bala iveikta :) platesnis jis nezymiai, kiek tiksliai nepasakysiu. Pas mane gale spyruokles.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.