Pereiti prie turinio

Amortizatoriai


Petr@s

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki tautieciai, noreciau patarimo,

Vis sprogineja amortikai, ar man reiketu rinktis rimtesnius ir brangesnius, ar deti visokius sovietishkus, pora kartu keiciau nebrangius po 100lt. bet jie laiko 2menesius. Turiu Pajero 2.5td 86 metu trumpa.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Originaliai stovi KYB amortikai ju kaina 160lt uz vnt. Nesenai nuiminejau nuo savo masiniuko tai istraukt dar istrukiau stoka, bet sustumt tai reikejo stangos. Amortikai itariu nebuvo keisti nuo masinos pirkimo nes sailenblokai isimale ir apsaugines skardos prarudije, o nuvaziuota jau apie 160 000 km.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Turiu pajera 92m galo jame yra toks jungiklis S-M-H, kiek žiurėjau mašinos knigelėje parodyta kad tai amortizatoriu reguliatorius ar kažkas panašaus, bet ar ten kažkas turėtu jaustis perjungiant į kitą padėtį nes bent jau aš pats nejaučiu skirtumo ?

Kiek tie reguliuojami amortikai galėtu kainuot?

Dėkui

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu pajera 92m galo jame yra toks jungiklis S-M-H, kiek žiurėjau mašinos knigelėje parodyta kad tai amortizatoriu reguliatorius ar kažkas panašaus, bet ar ten kažkas turėtu jaustis perjungiant į kitą padėtį nes bent jau aš pats nejaučiu skirtumo ?

Kiek tie reguliuojami amortikai galėtu kainuot?

Dėkui

 

reguliuojamos padeties amortizatoriai buna tik originalus, jei nori suzinot kaina reikia automobilio VIN.Dabar pradejom vezti is USA is ten bus zymiai pigiau neis EU.

VISUREIGIU DALYS

OZO 20/1

tel 85 2404481, 8698 23630

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki tautieciai, noreciau patarimo,

Vis sprogineja amortikai, ar man reiketu rinktis rimtesnius ir brangesnius, ar deti visokius sovietishkus, pora kartu keiciau nebrangius po 100lt. bet jie laiko 2menesius. Turiu Pajero 2.5td 86 metu trumpa.

 

Viska lemia kokybe.Turim amortizatorius (dujiniai) tavo modeliui kaina 1vnt. 140lt. (MONROE) jei keisi 4vnt. garantija 2metai.

jei netinka sis gamintojas parupinsim kitu, bet kaina gali skirtis zenkliai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki tautieciai, noreciau patarimo,

Vis sprogineja amortikai, ar man reiketu rinktis rimtesnius ir brangesnius, ar deti visokius sovietishkus, pora kartu keiciau nebrangius po 100lt. bet jie laiko 2menesius. Turiu Pajero 2.5td 86 metu trumpa.

 

Viska lemia kokybe.Turim amortizatorius (dujiniai) tavo modeliui kaina 1vnt. 140lt. (MONROE) jei keisi 4vnt. garantija 2metai.

jei netinka sis gamintojas parupinsim kitu, bet kaina gali skirtis zenkliai.

 

 

O dujiniai amortizatoriai turi daug privalumu pries tepalinius?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki tautieciai, noreciau patarimo,

Vis sprogineja amortikai, ar man reiketu rinktis rimtesnius ir brangesnius, ar deti visokius sovietishkus, pora kartu keiciau nebrangius po 100lt. bet jie laiko 2menesius. Turiu Pajero 2.5td 86 metu trumpa.

 

Viska lemia kokybe.Turim amortizatorius (dujiniai) tavo modeliui kaina 1vnt. 140lt. (MONROE) jei keisi 4vnt. garantija 2metai.

jei netinka sis gamintojas parupinsim kitu, bet kaina gali skirtis zenkliai.

 

 

O dujiniai amortizatoriai turi daug privalumu pries tepalinius?

stovejo gale tepaliniai sachs,vienas nutraukiau ties kilpa,tai nulekiau i aleksoto turgu ir nusipirkau dujinius(rusiskus)viens prie vieno ir sustumus ir istraukus.dabar galas kietesnis,bet kaina sachs toks koki nutraukiau(250lt.vnt.)o rusisko(50lt.vnt.)pardavejas sake kad tai maskarado(tik neikertu kokio,nes ant amortiko iskalta pagaminimo data 2005m.)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.