Pereiti prie turinio

Cherokee priekio kelimas


rokazas

Rekomenduojami pranešimai

gale po lingem ont tilto dedasi 3.5- 4cm kaladele metaline. reikia tiekpat pailginti ir amortiko ausis ir dar prailginti kabes lingiu. o priekyje parduotuveje nusiperki 5cm guminius patstakanikus po lingemis- buna universalus jie. ir prieky kisk po spuruokle ir nieko nedaryk daugiau priekiui- stakanai guminiai 25lt kainavo man vienas. as taip paliftinau 4 cm sena cherokee. beto sitas lengvas liftas labai tinka grantams su gumom po spuruoklemis . niekas nepabega ir nieko virint nereikia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkoju už mintis ;) Va tik bėda, ar aš netaip perskaitau ar kažko nesuprantu...kas tie patstakanikai po lingėmis, kuriuos galima sukišt po spiruokle ? O toliau kaip ir aišku, reiškia kokio aukščio dedi kaladėlę tarp lingiu ir tilto, tiek pat ilgini lingių kabes ir amortikus :rolleyes:

 

gale po lingem ont tilto dedasi 3.5- 4cm kaladele metaline. reikia tiekpat pailginti ir amortiko ausis ir dar prailginti kabes lingiu. o priekyje parduotuveje nusiperki 5cm guminius patstakanikus po lingemis- buna universalus jie. ir prieky kisk po spuruokle ir nieko nedaryk daugiau priekiui- stakanai guminiai 25lt kainavo man vienas. as taip paliftinau 4 cm sena cherokee. beto sitas lengvas liftas labai tinka grantams su gumom po spuruoklemis . niekas nepabega ir nieko virint nereikia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zmogus netaip parase matyt... ne po lingem o po spyruoklem priekyje. :D P.S sendiena sudejau savadarby lifta na gavosi gan neblogai ,papjausciau biski priekiny buferiuka priekiniu arku gala... dabar laukiu kol atvyks Heavy duty spyruokles, nes pasitvirtino mano abejones spyruokliu virinimui... truko !!!! ir kaip kazkur cia forume rasiau sh..s reikalas su virinimu gavosi. :D spyruokles jau sudetos , ir sparnu praplatinimai taip pat,pasidariau pigiai ir gan stipriai,be to kliuudant nenuluz nes labai elastinga medziaga... ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

zmogus netaip parase matyt... ne po lingem o po spyruoklem priekyje. :D P.S sendiena sudejau savadarby lifta na gavosi gan neblogai ,papjausciau biski priekiny buferiuka priekiniu arku gala... dabar laukiu kol atvyks Heavy duty spyruokles, nes pasitvirtino mano abejones spyruokliu virinimui... truko !!!! ir kaip kazkur cia forume rasiau sh..s reikalas su virinimu gavosi. :D spyruokles jau sudetos , ir sparnu praplatinimai taip pat,pasidariau pigiai ir gan stipriai,be to kliuudant nenuluz nes labai elastinga medziaga... ;)

 

Gerai atrodo :) Dabar pasakok ka darei?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O grantui 2am ar tiktu toks variantas? Pagal brezyni matau kad liktai netiks ir pagal spiruokliu forma. Ar as brezyniu nelabai suprantu? icon_scratch.gif

 

 

Grandams isvis nera ko burti is kavos tirsciu - susirask kas istekina saibas pagal nesudetinga brezinuka, susidesi ir turesi 2'' lifta. Beda buna tik ta, kad brezinukai gan atmestinai nubraizyti, todel nera pakankamo tikslumo, kad saibos neturetu laisvumo. Pas mane yra laisvumas todel jauciasi dunksejimas vaziuojant per visokius ''gulincius policininkus''. Ko gero geriausiai is e-bay gatavas parsisiusti, negu tekintis. Kaina iseina ta pati.

Cia gali rasti info:

http://www.nagca.com/grandtech/wjteraflex2lift.htm

 

http://jeep.avtograd.ru/Grand_Cherokee/WJ/FAQ/spacers.htm

 

Breziniuose nurodyta kad galiniu saibu vidines skyles diametras 71mm (viename brezinyje yra klaida -raso 61mm, pagal ji issitekinau, teko pertekinti vidine skyle), is tikruju turretu buti apie 68mm.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Grandams isvis nera ko burti is kavos tirsciu - susirask kas istekina saibas pagal nesudetinga brezinuka, susidesi ir turesi 2'' lifta. Beda buna tik ta, kad brezinukai gan atmestinai nubraizyti, todel nera pakankamo tikslumo, kad saibos neturetu laisvumo. Pas mane yra laisvumas todel jauciasi dunksejimas vaziuojant per visokius ''gulincius policininkus''. Ko gero geriausiai is e-bay gatavas parsisiusti, negu tekintis. Kaina iseina ta pati.

Cia gali rasti info:

http://www.nagca.com/grandtech/wjteraflex2lift.htm

 

http://jeep.avtograd.ru/Grand_Cherokee/WJ/FAQ/spacers.htm

 

Breziniuose nurodyta kad galiniu saibu vidines skyles diametras 71mm (viename brezinyje yra klaida -raso 61mm, pagal ji issitekinau, teko pertekinti vidine skyle), is tikruju turretu buti apie 68mm.

Dekui uz info :liux: . O tu is metalo tekinai ar gumos ar teflono kokio?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai atrodo :) Dabar pasakok ka darei?

Prdziai pasidariau amortiku prailginimus priekiui galui , lingiu galinias prailgintas shakes, priekinio stabilizatoriaus traukes perdariau nors galima paimti nuo grando su abiem galais vienodais(guma su yvore viduj), ir nusipirkau Heavy Duty spyruokles 12viju, (tinka nuo grando 12viju taip pat ),praplatinimams panaudojau paprasciausia dalyka, pirkau pakuote klijuojamo linoliaumo (laminato lentos formos) puikiai tiko,elastingas greai priglunda pagal antsparnio forma,plysiams panaudojau hermetika,apipuciau guminia smala. RataiKumho Powerguard AT 33x12.5x15 12"diskai , tai tiek trumpai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zmogus netaip parase matyt... ne po lingem o po spyruoklem priekyje. :D P.S sendiena sudejau savadarby lifta na gavosi gan neblogai ,papjausciau biski priekiny buferiuka priekiniu arku gala... dabar laukiu kol atvyks Heavy duty spyruokles, nes pasitvirtino mano abejones spyruokliu virinimui... truko !!!! ir kaip kazkur cia forume rasiau sh..s reikalas su virinimu gavosi. :D spyruokles jau sudetos , ir sparnu praplatinimai taip pat,pasidariau pigiai ir gan stipriai,be to kliuudant nenuluz nes labai elastinga medziaga... ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zmogus netaip parase matyt... ne po lingem o po spyruoklem priekyje. :D P.S sendiena sudejau savadarby lifta na gavosi gan neblogai ,papjausciau biski priekiny buferiuka priekiniu arku gala... dabar laukiu kol atvyks Heavy duty spyruokles, nes pasitvirtino mano abejones spyruokliu virinimui... truko !!!! ir kaip kazkur cia forume rasiau sh..s reikalas su virinimu gavosi. :D spyruokles jau sudetos , ir sparnu praplatinimai taip pat,pasidariau pigiai ir gan stipriai,be to kliuudant nenuluz nes labai elastinga medziaga... ;)

nu labai simpotnai atrodo jeepas,bet galas reiktu dar kilstelt... ir dar seip klausimelis,-kodedl padangos netaip uzmautos? :blink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tipo baltom raidem i vidu? negrazus uzrasas labai,mazytes raides :D siaip jokio skirtumo nera man, kai padangas ispurski spec,tepalu padangom dar geriau atrodo juodi sonai. o gala dar biski kilstelsiu tik reikia nusipirkti prailgintus lingiu laikiklius, nes orgai per trumi,kadangi desiu po lingem plieno kalades. ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerulis taviškis...rimtai atrodo :liux: , bet ar nekabina galas arkų kai šunkeliais važiuoji ? ten dar duslerka per šoną išvedei ?

 

zmogus netaip parase matyt... ne po lingem o po spyruoklem priekyje. :D P.S sendiena sudejau savadarby lifta na gavosi gan neblogai ,papjausciau biski priekiny buferiuka priekiniu arku gala... dabar laukiu kol atvyks Heavy duty spyruokles, nes pasitvirtino mano abejones spyruokliu virinimui... truko !!!! ir kaip kazkur cia forume rasiau sh..s reikalas su virinimu gavosi. :D spyruokles jau sudetos , ir sparnu praplatinimai taip pat,pasidariau pigiai ir gan stipriai,be to kliuudant nenuluz nes labai elastinga medziaga... ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.