Pereiti prie turinio

Kazkur is MOLETU krasto:)


Faberže

Rekomenduojami pranešimai

:rolleyes: Trumpai drutai.....Atvaziavo masiniukas 33ratus uzdet,, I kiema- su bala tepalo....... Kas-bl Per lepeizeriai Keite apatini salnika...paskirstymo dirza viskas suesta...... zmogui aisku nelaime. paliktas varztas nuo paskirstymo velenelio ismale dirza rieboksli,,,,,,,apatini dirzo skiva-jo atramas...,.... nu buna ir pas mus nedasuki nedaverzi bet cia jau aukstasis pilotazas...... Suvare varztas alkuninio prieki visas sukramtytas.... nu Kas Ten nuo moletu- meistrai?? Motoristai???? Issiaiskinkit nes zmogeliui 3000km pravaziavus paaiskino vsio normalno............. ne musu reikalas... aisku bandysim sutvarkyt bet varzta su saiba palikt............ nesolidu......

post-1570-13197903772791_thumb.jpg

post-1570-13197904165308_thumb.jpg

post-1570-13197907210935_thumb.jpg

post-1570-1319790756223_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras , dar gyvas mano kūdikis :blink:

Galvojau seniai po velėna , aš už jį 2000 metais 5000 dolerių mokėjau ir visą apdailą garaže

dariausi , aišku tuo metu nulinis supratimas buvo , kaip reikia daryti :D

Na nudžiuginot vilniečiai , nostalgija man dėl šio mašiniuko . Būtinai suremontuokite , gal

dar patarnaus šiek tiek ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:rolleyes: Trumpai drutai.....Atvaziavo masiniukas 33ratus uzdet,, I kiema- su bala tepalo....... Kas-bl Per lepeizeriai Keite apatini salnika...paskirstymo dirza viskas suesta...... zmogui aisku nelaime. paliktas varztas nuo paskirstymo velenelio ismale dirza rieboksli,,,,,,,apatini dirzo skiva-jo atramas...,.... nu buna ir pas mus nedasuki nedaverzi bet cia jau aukstasis pilotazas...... Suvare varztas alkuninio prieki visas sukramtytas.... nu Kas Ten nuo moletu- meistrai?? Motoristai???? Issiaiskinkit nes zmogeliui 3000km pravaziavus paaiskino vsio normalno............. ne musu reikalas... aisku bandysim sutvarkyt bet varzta su saiba palikt............ nesolidu......

 

Iš tikro atvažiavau nuo Molėtų pusės :lol: Bet mašiniuką tvarkė Švenčionėliuose :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NU Gudruti ................

 

Kažkoks tu vistiek lengvai (TRENKTAS). Aš tik parašiau , kad seniai tai buvo mano mašina

ir kiek ji per dešimt metų pakeitė sąvinikų galai ją težino. Tu gi siūlai man kažkokius gimdymus

ir vadini gudrčiu :pig: Negi ištikro esi piktas ant viso pasaulio ?Gal keisk profesiją , jei tave

viskas taip nervina . Tapk sodininku ar floristu, ten streso mažiau :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

panasi baika ir man nutiko.(veiksmas vyko aukstaitijoje)Tas pats modeliukas-salnyko ketimas baigesi tuo jog meistras

(asmeniskai zinau kuris)blogai uzdejo apatini skyva ir uzverze,to pasekoje skyvas nuplake alkuninio veleno pradzia(sorry,nemoksliskai,bet kitokiu zodziu neparinkau)..tepaaiskino tiek jog kam neatsitinka.. :blink: epilogas toks jog motoras-gyvas rupuze kas svarbiausia,guli isimtas ir dulkyja.. o ispanas po truputi patampa 3.3td seneliu.. ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

panasi baika ir man nutiko.(veiksmas vyko aukstaitijoje)Tas pats modeliukas-salnyko ketimas baigesi tuo jog meistras

(asmeniskai zinau kuris)blogai uzdejo apatini skyva ir uzverze,to pasekoje skyvas nuplake alkuninio veleno pradzia(sorry,nemoksliskai,bet kitokiu zodziu neparinkau)..tepaaiskino tiek jog kam neatsitinka.. :blink: epilogas toks jog motoras-gyvas rupuze kas svarbiausia,guli isimtas ir dulkyja.. o ispanas po truputi patampa 3.3td seneliu.. ; )

Nera to blogo kas neiseitu i gera... :lol: :lol: :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.