Pereiti prie turinio

klausimai NP GR turetojams


Rekomenduojami pranešimai

Pazystamas nusipirko GR. Jau is olandijos parejo su 33 ratais...

Pakisom galva po apacia, raudonos spyruokles ir balti su raudona guma amortikai. Speju kazkokie tuninginiai gal ne ironman, bet gal kokie trail master ar pan..... Na esme zmogus nori 35 sudeti (mano suvokimu 33 ir gerve yra geriau :), bet.... ).

Klausimas - kad pakeisti 33 i 35 ar uzteks tokiu atveju body lifto GR'ui ir kas tai padarytu zmogui?

Aisku visu pirma butu gerai sulaukti minusu, t.y GR bedos su 35 ratais. Senukui zinau bedu su 35 nera, o GR?

Kitas klausimas dvidurio galine sedyne - gal yra ant pardavimo arba nuomos (geriau ant pardavimo).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

OK.

Nu su tokiais kaliosais "sunkiau" vaziuoja tai aisku. Saviskiui senukui nuemiau 35, kad permontuoti, tai laikinai 31 senus ratus uzmeciau.... tai pabandziau kaip vaziuoja... galvojau senukas isprotejo, eina kaip nuo lenciugo nutrukes :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai uzmoviau 35 kaliosus, tai is vietos ir troleibusai pradejo palikti mane. Cia aisku apie seno modelio troleibusus sneku, apie naujuosius net kalbos nera. Giliau ilindus i suda, tai reikia jungtis ne tik priekini tilta, bet ir blokiruotes, nes variklis nebepaveza. Spidometras meluoti pradejo: jei spidometras rodo, kad nuvaziavai 1 km, is tikro nuvaziavai 100 - 150 metru daugiau, o su greiciu tai prie spidometro parodymo reikia prideti 7 - 10 km/h.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai uzmoviau 35 kaliosus, tai is vietos ir troleibusai pradejo palikti mane. Cia aisku apie seno modelio troleibusus sneku, apie naujuosius net kalbos nera. Giliau ilindus i suda, tai reikia jungtis ne tik priekini tilta, bet ir blokiruotes, nes variklis nebepaveza. Spidometras meluoti pradejo: jei spidometras rodo, kad nuvaziavai 1 km, is tikro nuvaziavai 100 - 150 metru daugiau, o su greiciu tai prie spidometro parodymo reikia prideti 7 - 10 km/h.

 

Nuo standarto turėtų skirtis apie 17 proc. kai spidometras rodo 100km/h tai policija turėtų nušauti ir parodys 117 km/h tas pats ir su atstumu. :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vinigrete, turbut norejai pasakyti kad vietoj blokiruosciu kai variklis nebetraukai paletintoja ijungi..

kiek teko matyt visi ant 35 ratu su saibom pakelti ir siek tiek sparnai apipjauti, kalbu ir apie glebo gr'a.

pas mane 33 tilpo be jokiu saibu ar arku pjovimo, teisa ten gale spyruokles dvigubos o priekyje storesne idetos kiek supratau nuo galo..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia as tokioje pacioje stadijoje kaip matau tik, kad svelnesneje...

 

vaziuoju dabar su 31 ratais NP GR

noriu ikisti 33/12.5 ratukus

 

tai vat galvoju ar kelti su spiruoklem ar kebula kilstelt, ai ir dar sparnu pjauti nebijau nes visvien apipuve

idomu kas geriau, nes siaip dar ir vazineju asfaltu, tai nesinori stabilumo prarasti

 

klausykit ir kiek galetu kainuoti ironman spyruokles??? ir ar butina keisti amortizatorius???

 

o gal geriau bodylifta ir arkas :?::?::?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O Juozo GR'as?Ar ten ne 38,5"?

 

Jeigu apie mane kalbi tai pas mane 37 - 910 mm telpa TR2

 

35 tilpo tik su šaibom po spyruoklėm, papjovus šiek tiek priekinius sparnus gale. Bet atsibodo vargti provėžose, tai stačiau 37, dėjau Iron Man (išmečiau šaibas priekyje), dariau bodiliftą, ir gale pjoviau arkas, nes ant lygaus gerai, o vaikštant galiniui tiltui siekia. Galbūt galima apriboti galinio tilto eigą tada galinių arkų pjaut nereiktų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

klausykit ir kiek galetu kainuoti ironman spyruokles??? ir ar butina keisti amortizatorius???

 

o gal geriau bodylifta ir arkas :?::?::?:

 

Amortikų keisti nereikia, perneši jų tvitinimo taškus (padarai tokius kronšteinus-prailginimus)

Org. spyruklės man tai susėdo linksmiau pavažinėjus, pakeičiau vieną kartą į naudotas ir vėl susėdo, tada nusipirkau Iron Man ir išsisprendė.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kitas klausimas dvidurio galine sedyne - gal yra ant pardavimo arba nuomos (geriau ant pardavimo).

 

Turiu galinę sodynę, bet parduot nenoriu 8)

tai kam tada rasai tai gaunasi tas pats gal nori isgerti turiu buteli bet kaip as tau per rageli ipilsiu kazkaip tupai skamba ane juozuk :D

P.S. nusiimk akinius :D:D:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kitas klausimas dvidurio galine sedyne - gal yra ant pardavimo arba nuomos (geriau ant pardavimo).

 

Turiu galinę sodynę, bet parduot nenoriu 8)

tai kam tada rasai tai gaunasi tas pats gal nori isgerti turiu buteli bet kaip as tau per rageli ipilsiu kazkaip tupai skamba ane juozuk :D

P.S. nusiimk akinius :D:D:D

jis gal paskolint arba isnuomot nori.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pazystamas nusipirko GR. Jau is olandijos parejo su 33 ratais...

Pakisom galva po apacia, raudonos spyruokles ir balti su raudona guma amortikai. Speju kazkokie tuninginiai gal ne ironman, bet gal kokie trail master ar pan..... Na esme zmogus nori 35 sudeti (mano suvokimu 33 ir gerve yra geriau :), bet.... ).

Klausimas - kad pakeisti 33 i 35 ar uzteks tokiu atveju body lifto GR'ui ir kas tai padarytu zmogui?

Aisku visu pirma butu gerai sulaukti minusu, t.y GR bedos su 35 ratais. Senukui zinau bedu su 35 nera, o GR?

Kitas klausimas dvidurio galine sedyne - gal yra ant pardavimo arba nuomos (geriau ant pardavimo).

 

bodyliftui dek saibas ir ispjaustyk sparnus negailedamas, mano ispjauta bet biski padangas kabina per apkrovas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

A sita klausimas dar....

Gal kas turi fotke kur po kapotu matytusi kaip GR snorkelis pajungtas prie oro filtro. Tas pats betampantis dzipioras darosi kaminuka ir nezino kaip pajungti prie filtro, kadangi pas many senukas as jam nelabai ka is karto galiu patarti. Aisku galima kazka bandyti burti, bet jei kas sakau turi foto ir negaila parodyti, tai butu dekus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.