Pereiti prie turinio

OFA priekiniai posukiai


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, kur galeciau Kaune isigyti naujus priekinius posukius ar bent stikliukus?

Srote arba pas oficialus,stikliuku atskirai nera,jie klijuojasi prie posukiu korpuso,nukrenta jie pagrinde ziema,nuo salcio.Pas man jau senai abu nukrite,bet kiek variau TA,tai nieko nesake,gal per kenguriatnika nekrenta i akis,todel nesuku galvos ir be ju vazineju.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tie posukiai sioks toks deficitas. Taivanis negamina, o anglo tokie patys kaip ir europinio. Nukritus virsutiniam stikliukui,dar lieka apsauginis ant lemputes. Gal del to per TA ir nesikabino. Buvau viena pametes,tai ilgai ieskojau kol gavau. Dabar pas mane kampuose po savaeigi maza varzteli isukta,kad bent klijams atsokus iskart nenupustu. Gali pabandyt is kokio organinio issilenkt. Manau imanoma,nes jei "angel eyeas" is zaliuziu vamzdelio padaro, tai cia paprasciau ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Nenori pabandyt is organinio islnkt? Skoloj nelikciau

o gal pats pabandyk,tai paparasta.jami organstikli arba dar geriau koki didesni skaidru posukio stikla,orapūte(technini feną)ir pirmyn.svarbu tolygiai ikaitint stikla,neperauksta temperatura,perkaitinsi pabals iskis burbuliukai.nepadarysi is karto padarysi is desimto užatai kta kart padarys is karto,padariau šaranui halogenui neatskirsi,nuo tikro per technikine prisiknise buvo,atliko 80lt.frontes paprastesnis.žodziu sekmes

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.