Pereiti prie turinio

klausimas del NP lingiu


Rekomenduojami pranešimai

niekaip negaliu gauti savo patruliuj priekines motinines linges.

kaisiadoryse sako turi tik 3lapu linges, pas mane stovi 5ar tai 6lapu, taigi klauimas ar kas zino gal tos linges yra vienodo ilgio. ar galima isideti visa ta 3lapu paketa vietoj savuju 5, o gal kas turit ant pardavimo?

aciu.

 

bebre aciu uz patarimus, jei nerasiu darysiu kaip tu sakei.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kaip su priekinem lingem, bet as keiciau ilgam patroliui galine linge, buvo triju (atrodo, tiksliai neatsimenu ) o pirkau penkiu lapu , tai viena, pati trumpiausia lapa isemiau ir surikus viskas ok, nei persikreipe, nei nusedo. Manau reikia tau pamatuot bendra surinkto paketo stori, o ilgis turetu tikt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vilniuj irgi daro kalvis, buvau davęs du paketus, bet pagrindinių lapų neverta darytis - jo užlenktos kilpos nėra įdealios ir greit pribaigia įvores, be to vienos kilpos gabalas nulūžo, dėkui Kaišiadorys originalų lapą tūrėjo.. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vilniuj irgi daro kalvis,

 

Ash Bukishkyje turiu viena kalvi. Ne apie ta pati kalbam? :) Shiaip tai bent man, gerai padare, nurodzhiau draugui, tai Ford Ranger'iui viena motinine buvo luzhusi, kitos - vidurines. Atidavem linges, pasiemem paruoshtas. Problemu nepastebeta :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.