Pereiti prie turinio

"Rūdininkų giria 2011"


Rekomenduojami pranešimai

as vakar prasukes per trasas sudeginau apie 25 litrus saliuros, i balas nelindom, tik viena karta netycia gulem ant pilvo, uzsigervinom ... ssiaip manau kad 50 l saliuros mano maveris per balas sudegintu ( reide ) , taip kad jamk atsargai, ba mazai kas ant benzo vazineja :)

tai kad aš ant saliaros važiuoju :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad aš ant saliaros važiuoju :)

vadinasi automatu uzrasiau.. nes siaip originalus gazikai ant benzo eidavo.. po vakar pasivazinejimu dar siandien sunkiai orientuojus, nemazai apsukom misku... tiesa viena KP geroj vietoj uzdejom.. :D ten prie jo privaziavimas pats lengviausias, bet i vidu ko gero visi uzeis.. ypac ka troskins ar alkis spaus :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

užsiregistravusių saraše HUNTERIS pats pirmas :) tai pats KP statė pats ir rinks, o gal jau surinko taškus varys iš karto į finišą :D

as tai siaip jau vakar atsivazinejau :) as varzybose nedalyvausiu, busiu kazkur netoli ir jus stebesiu, kad nevazinetumet per misko paklote, pievas, neverstumet medziu ir t.t., bus man ir taip organizaciniu darbu... pora reidiniu tasku jamsiu del sportinio intereso :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bukit atsargus su KP, jie labai apgaulingi tame kraste. Gincia praeitame vaziavime Pirciupiuose vienam is KP ant kelmo pataike ir labai sunkiai ji is ten iskrapstem, o atrode visai nekaltas KPiukas.

as pats ziema per medziokle lygioj vietoj ant kelmo zudiko uzsiroviau.. kelmiukas buvo po zaliomis samanomis, nedidelis, visas supuves, bet likusi sakinga serdis, padangos sone kuscio dydzio dziurka padare scuka :angry:

Siose trasose tokiu kelmu zudiku neturetu but, yra kelmu, bet jie dideli, bet... bet kokiu atveju reikia ziuret, kur vaziuojat ;) viename reido KP leidziantis nuo kalniuko, guli keliu geru arbuzu dydzio akmuo, uzsimaskaves zaliomis samanomis, jei sturmanai praziopsos, tai :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O turistai gal vaziuoja tegul poromis? :) Taip daug smagiau, drasiau lysti i balas galima ir smagiau kai yra kas istraukia ar pats turi kas istraukia tave.... :) Nes tie vazinejimai po viena kai esi be gerves, tai nezinau...arba kad nesesti niekur nelendi, arba uzsedi iki renginio pabaigos :D

 

Jeigu butu norinciu ir galima vaziuoti dviese, tai suzuki vitara standartine iesko porininko :)

Tai galim zenytis...:))) vaziuosim poroje:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gedai,

nemanau,kad bus kada KP rinkti...

zemelapiai paruosti kam reikes koordinaciu galite kreiptis medziaga paruosta ir galesite gauti is vakaro...

uzklausimai info@4x4pramogos.lt

jeigu kas nepazystate tai cia raso V.K kodel ne is savo geriau neklauskite...

 

biggrin.gif o tu manęs paklausk, ir nereikės "naujoku" apsimetinėti... ar principai aukščiau visko ? biggrin.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

biggrin.gif o tu manęs paklausk, ir nereikės "naujoku" apsimetinėti... ar principai aukščiau visko ? biggrin.gif

tai va oficialiai klausiu kodel neturiu galimybes rasyti siame forume?

manau nenusipelniau buti uzbanintas nors esu sio forumo lankytojas gana senai ir nemanau, kad dariau kazka tokio uz ka man butu atimtos teises isreiksti savo nuomone...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ne tam čia vieta oficialumams, bet tiek to - tai buvo paskutinis lašas perpildęs kantrybės taurę... už šio forumo antireklamą su eu. galūne... biggrin.gif visad bandai tai per avatarą, tai per parašą, tai per būseną kaip nors brukti reklamą... gal tu ir su geriausiais ketinimais tai darai, bet man to nepaaiškini...

Galėjai tą pačia dieną susisiekt ir nebūtų užsitesęs banas net savaitę... matai, ignoravimas niekam nenaudingas...

 

Tai ar nuimti baną ir draugausim, ar toliau ignoruosim ? cool.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai jūsčia abu ar į ringą ar prie laužo išsiaiškykit :(

aš va pažiūrėjau KP tai vaizdelis gan įdomus jei važiuot ratu tai paskui į finišą (stovyklą) velnias žino kur reik grūstis :(

pirmiausia tai net nezinai kaip vyks renginys ir kokiu principu reiks rinkti taskus...

ir startas orientacijai bus tikrai ne nuo Pirciupiu karcemos...

viskas bus paaiskinta brifinge ir tikrai nereikes niekur toli vazineti...

butu gerai jei koordinates nebutu naudojamos iki renginio!!!!!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal organizuojames kartu vaziuot, Tarkim kas nuo Moletu susitinkam Gelezinio vilko (prie Santariskiu), tada prisijungia kas is centro, kazkur prie Pedagoginio ar Savanoriu pr. Kas dar prisijungs Aukstuose paneriuose Lukoile arba prie Traku vokes Emsi, ir judam visi link Pirciupio ? :)

 

man tinka ir pedagoginis ir Savanoriai - gal Savanoriuose prie Emsi uz baldu kombinato i kauno puse? 8.45?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.