Pereiti prie turinio

del variklio galvos + tiltu perrinkimas


Rekomenduojami pranešimai

Pagelbekit tokiu klausimu:

ar skiriasi variklio blokai 24 ir 21 volgos? Ar tiktu 24 variklio galva ant senesnes bloko uzmauti?

 

Zodziu noriu uzdeti K126 karba, jis tvirtinasi 4 varztais prie kolektoriaus, o pas mane 129 tik dviem. Lyginau tarpines ir rodos kad skiriasi kolektoriu aukstis bloke, taigi situacijos nepakeisiu pakeites isiurbimo kolika, nes jis netiks.

 

O palyginimui galvu tarpiniu neturiu...

 

Ar yra kokiu kitu gudriu budu kaip pritaikyti minetaji 126 karba?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagelbekit tokiu klausimu:

ar skiriasi variklio blokai 24 ir 21 volgos? Ar tiktu 24 variklio galva ant senesnes bloko uzmauti?

 

Zodziu noriu uzdeti K126 karba, jis tvirtinasi 4 varztais prie kolektoriaus, o pas mane 129 tik dviem. Lyginau tarpines ir rodos kad skiriasi kolektoriu aukstis bloke, taigi situacijos nepakeisiu pakeites isiurbimo kolika, nes jis netiks.

 

O palyginimui galvu tarpiniu neturiu...

 

Ar yra kokiu kitu gudriu budu kaip pritaikyti minetaji 126 karba?

pasidarai perejima karbui prisukt ir viskas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasidarai perejima karbui prisukt ir viskas

tai pats paprasčiausias ir pigiausias būdas :liux: , ir nėra ko ten keist kolektorius o tuo labiau kruštis su galva :D , jeigu ir tas karbas tau netiktų, tai visada labai paprasti galėsi sugrįžti prie pirminio varianto :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane varyklis buvo is daliu surinktas varyklio blokas nuo 24 o galva nuo 21 ar atvirksciai db jau nepamenu gerai viskas veike gut

kitas kolektorius netiks tik nuo tokios pat galvos jis eina pas tave jai korbas prisuktas 2 varztais tai vienos kameros korbas jai keturiais varztais tai 2 kameru jai atmintis neapgauna

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neapgauna :) taip ir yra

 

na del tu perejimu bus matyt, siandien nusikeliau galva ir: rasta didelis stumuokliu laisvumas, plius dar nespejom galvos isardyt, taigi jei ir ten nieko gero tai galvosim ar tvarkysim si varikly ar iskart ieskosim ir desim 24tos.

 

beje galvos nukelimo priezatis buvo tepalo valgymas, tai prie to pacio maniau ir su karbu suzaisiu, o dabar ko gero galiausiai kita matora istatysim ir psio...

 

beje dyzeliui dar neuzaugom :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvojau ir as apie dyzeline sirdy bet pamasciau realiai paskaiciavau kiek kartu isvaziavau i pakatuskes tarkim praeitais metais ir atsoko fantazijos, manau per dideles investicijos man gautusi kaip megejui. Plius mano nuomone tokia, kad jei jau deciau tai tik is dzipo varikli su visa deze, nes tas kryzminimas uaz ar gaz dezes su dyzeliniu varikliu man nepatinka... pigiau aisku bet ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

na darbai pamazu juda i prieky ir iskilo sekantis klausimas:

isemem varikli

zadu perrinkimui issiimti ir deze su razdatke.

 

KLAUSIMAS: o kaip su tiltais? Kadangi viskas kaip is pagrindu tvarkoma norisi ir juos perziureti. Tiltai KARINIAI kardanu eiga (laisvumas pasukiojus ranka) mano subjektyve nuomone nemaza kokia 30-45 laipsniai :rolleyes: nesu susidures o koks laisvumas turetu buti?

Taigi ar yra kokiu meistru ir jei reiktu daliu tokiems darbams, pats nagu tikrai nekisiu, nes nieko neismanau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.