Pereiti prie turinio

TOYOTA 4runer ar JEEP CHEEROKEE


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki , ka kolegos pasiulytumete toyota 4runner 96m 3.0 td anlas (bet tai man neroblema ) ar jeep cheerokee 98m 2.5 d (ar seip JEEP kokiu kitu varikliuku) naudojamas butu seip malonui, po miesta i lengva offrouda

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viemareikšmiškai toyota geresnė, patikimesnė ir likvidesnė, tik kad rudyja runner-iai gana stipriai ir varikliai linkę perkaisti daugiau tokių kaip ir silpnų vietų nėra. Jeep-ai kaip ir visos amerikietiškos mašinos nepasižymi nei surinkimo kokybe nei atsparumu korozijai. variklis 2,1 td iš renault stokoja galios ir dinamikos, tiesa nėra labai ėdrus. Remontas jo irgi nepyragai. Važiavimo savybės vienareikšmiškai japono pusėje tiek dinamikos, komforto, pravažumo atžvilgiais(standarto). Iš karto ispėju, kad tai tik mano nuomonė ir niekam jos neprimetinėju.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viemareikšmiškai toyota geresnė, patikimesnė ir likvidesnė, tik kad rudyja runner-iai gana stipriai ir varikliai linkę perkaisti daugiau tokių kaip ir silpnų vietų nėra. Jeep-ai kaip ir visos amerikietiškos mašinos nepasižymi nei surinkimo kokybe nei atsparumu korozijai. variklis 2,1 td iš renault stokoja galios ir dinamikos, tiesa nėra labai ėdrus. Remontas jo irgi nepyragai. Važiavimo savybės vienareikšmiškai japono pusėje tiek dinamikos, komforto, pravažumo atžvilgiais(standarto). Iš karto ispėju, kad tai tik mano nuomonė ir niekam jos neprimetinėju.

Kad 2.4 galvos perkaista ir truksta esu girdejas, bet ne 3.0. Runeri 3.0 variklis kaip ir landcruiser. Bent jau isoriskai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.