Pereiti prie turinio

nisan terano tiltai


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi ,gal kas gali pasakyt kaip turi veikt terano tiltai as tai dar zalias .mano pirmukas tai taip dirda ant ligios vietos sujungus abu tiltus suka visi o jei tik kur lengviau tai tuoi varo tik vienas gal ir kitas priekinis ,ar taip turi but gal galit patart/man kazko tai neaisku kaip is principo turi jie dirbt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi ,gal kas gali pasakyt kaip turi veikt terano tiltai as tai dar zalias .mano pirmukas tai taip dirda ant ligios vietos sujungus abu tiltus suka visi o jei tik kur lengviau tai tuoi varo tik vienas gal ir kitas priekinis ,ar taip turi but gal galit patart/man kazko tai neaisku kaip is principo turi jie dirbt

jei ratu sukibimas su gruntu vienodas tai suksis visi 4 o jei kurem nors lengviau tai suksis tik po viena

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

nekuriu naujos temos tesiu ta pacia..

Ar yra kokios nebrangios blokiruotes ant lietuvos i nissan KingCAB arba tas pats terano (apie 1987m) i galini tilta. Seip speju pas mane yra ta LSD ar kaip ten ji nes kai darai staigu posuki ant zvyro tai gerokai pavelia ji, nu ta prasme tokis vaizdas kad galiniai ratai priesinasi laisvam sukimuisi tarsi juos kas risa.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.