Pereiti prie turinio

neturi traukos nissan terrano


Rekomenduojami pranešimai

per gyvenima esu turejes 7 teranus , na vieni ju buvo ford maverick, visi 2.7 td arba tdi, ir susiduriau su tokia problema, netraukia, tiesiog kad toks vaizdas jog turbo neveiktu, nors meistrai pamatuoja spaudima, turbo puciai gerai, tiesa du senesni teranai vaziavo gerai, trauka jausdavosi nuo 1700aps, kieno cia gedimai buna? gal kas susidurete? ir draugas dabar vazineja su terano 2.7tdi ir meistrai nieko neatranda, toks bukas vaziuojant

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 102
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

per gyvenima esu turejes 7 teranus , na vieni ju buvo ford maverick, visi 2.7 td arba tdi, ir susiduriau su tokia problema, netraukia, tiesiog kad toks vaizdas jog turbo neveiktu, nors meistrai pamatuoja spaudima, turbo puciai gerai, tiesa du senesni teranai vaziavo gerai, trauka jausdavosi nuo 1700aps, kieno cia gedimai buna? gal kas susidurete? ir draugas dabar vazineja su terano 2.7tdi ir meistrai nieko neatranda, toks bukas vaziuojant

pas mane teranas 2,7tdi bukas juodai daugiau 80 nevaziuoja varineju per visokius meistrus kur koki suzinau neranda bedos nors tu ka siaip jau pradejau aust minti kad gal reikia statyt paprasta siurbli nuo td tik kazin ar tinka?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane teranas 2,7tdi bukas juodai daugiau 80 nevaziuoja varineju per visokius meistrus kur koki suzinau neranda bedos nors tu ka siaip jau pradejau aust minti kad gal reikia statyt paprasta siurbli nuo td tik kazin ar tinka?

pasiziurekit nuo siurblio gryztamo vamzdelio stuciari ten buna filtrukas usikimses tai tik dumina o nieko nevalina,atrodo kad kuro filtras usikimses

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane vaziuoja normaliai iki 145 kazkur, bet bukas, vienas is mano pirkiniu buvo senesnis 74kw, tai spaudi ir eina, bet remas luzo gale, teko parduoti ardymui, jau man jie atsibodo, as speju kad turbina isdilus ir nedapucia pakankamai slegio, o jei meistrai ne visi ismano, juk yra zemo slegio , auskto slegio, as apie tai neismanau, bet faktas, kad netraukia

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasiziurekit nuo siurblio gryztamo vamzdelio stuciari ten buna filtrukas usikimses tai tik dumina o nieko nevalina,atrodo kad kuro filtras usikimses

bandysim paziuret bet pas mane kai ant laisvu padirba duodi gazo pradeda variklis purtytis ir meta melynai balta duma meistrai sako kad purkstukas su laidu neveikia

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandysim paziuret bet pas mane kai ant laisvu padirba duodi gazo pradeda variklis purtytis ir meta melynai balta duma meistrai sako kad purkstukas su laidu neveikia

pasiziurek ta gryztama toks vaizdas kad truksta kuro arba nesudegina kuro

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasiziurek ta gryztama toks vaizdas kad truksta kuro arba nesudegina kuro

kartais buna kad vaziuojant sutrukcioja ir tada kokius 5km vaziuoja gerai vienu momentu autostradoj isspaudziau 140 susitampe ir daugiau 70 ne per kur

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kartais buna kad vaziuojant sutrukcioja ir tada kokius 5km vaziuoja gerai vienu momentu autostradoj isspaudziau 140 susitampe ir daugiau 70 ne per kur

atsuk kuro padavimo slangeli, kuris eina i siurbli prie vairo stirprintuvo, nuimi vamzdeli ir siurblio viduije turi buti nedickas filtriukas, jie uzsikemsa kuro filtro plaukeliais, ji ismesk ir statyk pries siurbli permatoma palstikini filtriuka.. pas mane jo aplamai nebuvo, tai pariebinau kura 180 laipsniu pagal laikrodzio rodykle, vaziuoja su 32 " kaip beris

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsuk kuro padavimo slangeli, kuris eina i siurbli prie vairo stirprintuvo, nuimi vamzdeli ir siurblio viduije turi buti nedickas filtriukas, jie uzsikemsa kuro filtro plaukeliais, ji ismesk ir statyk pries siurbli permatoma palstikini filtriuka.. pas mane jo aplamai nebuvo, tai pariebinau kura 180 laipsniu pagal laikrodzio rodykle, vaziuoja su 32 " kaip beris

o cia tas filtriukas tdi siurblyje stovi?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsuk kuro padavimo slangeli, kuris eina i siurbli prie vairo stirprintuvo, nuimi vamzdeli ir siurblio viduije turi buti nedickas filtriukas, jie uzsikemsa kuro filtro plaukeliais, ji ismesk ir statyk pries siurbli permatoma palstikini filtriuka..

 

Greiciausiai sis filtriukas kemsasi. As ji per 15 min. issivalau. Tam pasiruoses keleta "prispasableniju", nes daejimas ir isemimas kiek sunkokas. Mest jo nezadu, nes ir su Hunterio paminetu papildomu filtriuku, tenka kas 2-3 men. ji isvalyti. Plastikinis ne viska sulaiko. Isbandyta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano draugui tas buvo bajeris 80km/h ir stop taiatvare man beda radau, po kuro siurblio svirtele yra apsauginis varztas kad daugiau gazo nepaduotum tai ta varztuka atleidau visos bedos pasibaige.Vazinejo senukas buvo uzsistates kad variklio nedraskyt ramiai vazinejo.Paziurek gal tame beda yra! :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turetu stovet, nes daugumoj auto stovi

atsukus varsta kur laiko kuro padavimo vamzdeli ant siurblio buvo rastas filtriukas ipresuotas i ta varsta kadangi to filtriuko isimt is varsto nepavyko kazko jis ten labai kietai sedi tai idejau kita varsta be filtriuko variklio darbas zenkliai pagerejo bet vistiek kartais susitampo variklis ir ismeta melyna duma gal kas turit kokiu minciu kame gali buti beda? Kuro filtra pastaciau laikinai nuo golfo be pompikes nes girdejau kad kartais per ja traukia ora

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

stovi dar filtriukas kuro uzdarymo voztuvo lizde, siurblyje, ten gali niuansu but, be to pasikeisk kuro padavimo ir isejimo slangus i permatomus, matysi, su oru kuras eina ar ne, nes terano kuro vamzdeliai, kurie eina prie remo, megsta rudyt, pasitikrink vamzdelius prie bako

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

stovi dar filtriukas kuro uzdarymo voztuvo lizde, siurblyje, ten gali niuansu but, be to pasikeisk kuro padavimo ir isejimo slangus i permatomus, matysi, su oru kuras eina ar ne, nes terano kuro vamzdeliai, kurie eina prie remo, megsta rudyt, pasitikrink vamzdelius prie bako

prie filtro vamzdeliai sudeti permatomi tiek pries filtra tiek po filtro oro burbulu nera o apie ta filtriuka kur kuro uzdarymo voztuvo lizde gal ka nors placiau galit papasakot

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prie filtro vamzdeliai sudeti permatomi tiek pries filtra tiek po filtro oro burbulu nera o apie ta filtriuka kur kuro uzdarymo voztuvo lizde gal ka nors placiau galit papasakot

nieko labai nezinau, tiesiog maciau ji ten, nes man vienas "meistrelis" ieskojo kur variklio trauka dingus, tais as salia stovejau ir akylai ji stebejau.. jei neklystu, tai stovi jis uz kuro uzdarymo voztuvo, voztuva reikia issukt, beje pas mane siurblys TD, be elektronikos tai gali buti TDI kitaip..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.