Pereiti prie turinio

Reikėtu pagalbos patarimo


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 62
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nu ne vieną tokį galvotą kaip tamsta iš pievos važiavau ištraukt . Turim netoliese tokia truputį molingą pievelę - kai tik lietutis palyja taip ir sėdi koks nors mundras ale džipas su šustrom vasarinėm padangom biggrin.gif

 

 

Tai gi va pas mani vasarinės ir mundros per moli turėtu eit laugh.gif tipo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepainiok molingos pievos ir molio karjero , per tokią pieva su žieminėm padangom vienu tiltu važiuoji ir vargo nematai ba ant žieminių padangų karbų yra ko ant vasarinių kaip ir nerasta :)

na nezinau, pas man neblogas protektoriaus rastas, bet jeigu masina stovi taip, kad priekis auksciau ir pieva po lietaus, tai priekin be 4 nelabai ir pajudesi :D o siaip normaliai jos kabino esu patenkintas, reiks vel tokias pacias imt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepainiok molingos pievos ir molio karjero , per tokią pieva su žieminėm padangom vienu tiltu važiuoji ir vargo nematai ba ant žieminių padangų karbų yra ko ant vasarinių kaip ir nerasta :)

na nezinau, pas man neblogas protektoriaus rastas, bet jeigu masina stovi taip, kad priekis auksciau ir pieva po lietaus, tai priekin be 4 nelabai ir pajudesi :D o siaip normaliai jos kabino, esu patenkintas, reiks vel tokias pacias imt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.