Pereiti prie turinio

Kas uzejo?


Rekomenduojami pranešimai

NT99m2,7TDI pradejo kresti fokusus.Staiga dingsta trauka.Variklis dirba,bet apsukos kila labai letai.Uztenka persuskt rakteli viskas OK.Gali kartotis kelis kartus is eiles,o po to dingsta savaitei ar daugiau.

 

Greiciausiai kuro padavimas...o nuo oro temperaruros priklauso, nepastebejei?

 

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepriklauso nei nuo oro,nei nuo to kur vaziuoji -miestas-miskas.Diagnostika irgi nieko nerodo.Kita karta iskart uzvedus jau nera traukos.

man atrodo kad gali buti kazkas su uzvedimo spynele kaip pats rasei uztenka persukt rakteli ir vel viskas gerai jeigu diagnostika nieko nerodo tai reiskia kad gedimas nera pastovus o chekas dega?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cekas nedega,be to buna ,kad spynele reikia kelis kartus persukt,o po to vel viskas OK ir gali praeit savaite ir daugiau kol vel duras uzeis

tai tada keisk spynele turi padet bent man taip atrodo matomai kazkur nera gero kontakto

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Trauka atsiranda is kart kai pasuki rakteli.Gali net nestot,pasukai rakteli i gesinima,atgal ir viskas OK.Tiesa nevisada.Dvi savaites nieko nebuvo,o siandien tris kartus.Spynele tikrinom visi kontaktai svarus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane lygei buvo taspac su MB ML,irgi buvo daryta diagnostika niėko nerado,o pasirodo buvo gazo daviklis,šliaužiklis nežinau kaip tikslei ji pavadint,pas man ml nuo gazo pedalo ėjo trosas iki to daviklio o nuo jo jau išejo laidai iki kompo ar kuro aparaturos biėsas žino bet ne ta esmė,pasman taip buvo kai užlauži gaza gerai dingdavo trauka,jei normalei važinėji niėkur gazuot stiprei nereikėdavo tai budavo viskas ok,bet kai rekėdavo pamykt paskiau dingdavo trauka gaza kiėk nori myg o jis vos važiuoja sustoji išjungi degima vėl ijungi ir varai toliau,pakeitėm gazo davikli ir viskas ok,vatoke istorija buvo su ML.smile.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

itariu, kad stringa turbina, tai buna dazniausiai volsvageniniams varikliams, perenka turbina, isvalo degesius ir vel tvartkoj, ir budavo pavaziuoji netraukia, uzgesini , uzkuri ir viskas tvarkoj, diagnostika rode, kad viskas tvarkoj

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

EGR voztuvas gal stringa :rolleyes:

man su opel movano busu sia savaite taip buvo.. uzsiveda liuks, tai vaziuoja normaliai tai trauka dingsta , nuvariau i servisa, kompa pracekino ir parode EGR ir oro srauto daviklio klaidas... atidare EGR , o ten sklende pastrigus, neuzsidaro iki galo, tai isvale, isplove ir vel busas eina kaip zveris ..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

EGR voztuvas gal stringa :rolleyes:

man su opel movano busu sia savaite taip buvo.. uzsiveda liuks, tai vaziuoja normaliai tai trauka dingsta , nuvariau i servisa, kompa pracekino ir parode EGR ir oro srauto daviklio klaidas... atidare EGR , o ten sklende pastrigus, neuzsidaro iki galo, tai isvale, isplove ir vel busas eina kaip zveris ..

 

Jei neklystu tai nera cia EGR bent jau pas mane ieskojom neradom :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas situos modeliukus nevisus yra tas egras gali buti auto tokiu paciu metu bet pas viena jis yra pas kita nea. Gyvas pavyzdys vazinejau neperseniausiai su terraniuku tai jis buvo be egro o stovi garaze donoras jis ji turi metai tie patys abu 97m.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.