Pereiti prie turinio

EAS klaidu trinimo irankis isleistas(naujas postas)


Coolmen

Rekomenduojami pranešimai

100 procentu patikrinta info, trina klaidas, taciau kokia seka jos trinamos, dar neeaisku, man pavykoi tik metodom naucnogo tika, taciau klaidas istrina, pazymetina kad tai nera remonto irankis, tai tik irankis leidziantis jums pasigavus klaida istrinti ja, taciau pacios priezasties del kutrios atsirado klaida tai nepanaikina, visa info paimta is cia http://www.rangerovers.net/forum/viewto ... sc&start=0

cia pradzia vviso sito darbo http://rangerovers.net/forum/viewtopic. ... highlight=

siame topike pateiktas programos kodas kurtas linukso aplinkai

 

PATI programa imama is cia http://jimsrover.afraid.org/rover/eas/Win_EASUnlock.zip

kad programa veiktu windows aplinkloje reik atsisiuasti papildoma microsoft programele kuri yra cia http://www.microsoft.com/downloads/deta ... laylang=en

pazymetina kad yr akeli varijantai programos isntaliaciju, viena tik pagrindini setupa atsiuncia ir poto kad ja suinstaliuot iki galo reikalingas internetas, zemiau yra du varijantai pilno isntalo kuriam nereik interneto, tik reik zinot kuri reikalinga jums, taip pat kai siusites programele turekit omeny kad jinai sveria nemazai, veina 34 kita 90 mb

 

taigi nuo sios dienos musm nebereikes vaziuoti pas dileri ant bum stopu, kad jis nuresetintu klaidas oro pakabos, dabar mes tai galime padaryti patys, su laptopo vienos programes ir laptopo pagalba :D wooohooo

 

programos viduje rasite kabelio instrukcija, panasu kad tai elementarus kabelis viename gale obd II J1962M kabelio jungtis kitame DB9F

Pinu isdestymas

obd puse DB9f puse

Pin 12 -----3

pin 11 -----2

pin 1 ------7

pin 5 ------5

 

 

 

tiesa reik paminet kad laptope turi but jungtis tam reikalui, antraip reikes konverterio

 

 

Ps. deja neisiena prisegti failu, kai tik galesiu prisegt jis bus cia

anyway jei kam bus idomu pm ir atsiusiu i jusm softa, arba jus ji galita atsisiusti paieskoje pirmame linke

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 72
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Kodel tiek daug tu fiskiu reikia? Ar neuztenka tik ECU-OBD2? Kad galetu loptop su masinos kompu sujungti?

 

blin nu :D

reikt tik 2 fiskiu viena obdII standarto kuri jungiasi i masinos eku per lizda ir antra db9f fiske kuri jungsis i laptopa

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Na ar kas jau išbandė softa?

 

kaip bebutu geda prisipazinti, bet as dar ne :D db9 jungti ne ta nusipirkau :D pasirodo :D ir vis nenuvaziuoju nusipirkti kitos, pa smane ant docking station galas "papka" o man reik "mamaka" nu cia rusiku zargonu kalbant :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsakingai pareiskiu kabeliukas ir iranga patikrinta ir veikia, vakar prikelem Jario RR'a is hard foult, siek tiek pasikankinom, ba instrukciju nebuvo kaip ir ka daryt, bet nuvalem klaida

tris kart Valio valio valio, ir viena ilga valiooooooooooooooooooooo

 

 

Kokia darbų eiga gali parašyti? Nes man irgi reikia išsivalyti. Kabeliuka turiu su kompu, tik dar neturėjau laiko išbandyti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsakingai pareiskiu kabeliukas ir iranga patikrinta ir veikia, vakar prikelem Jario RR'a is hard foult, siek tiek pasikankinom, ba instrukciju nebuvo kaip ir ka daryt, bet nuvalem klaida

tris kart Valio valio valio, ir viena ilga valiooooooooooooooooooooo

 

 

Kokia darbų eiga gali parašyti? Nes man irgi reikia išsivalyti. Kabeliuka turiu su kompu, tik dar neturėjau laiko išbandyti.

 

na eigos negaliu pasakyt bet plius minus pamastyma, nes ispradziu pajungem nelabai kas gaviosi tik is kazkelinto karto

 

svarbiausia atsisiusti pacia programele, ir ta antra, tik ziurekite kai siusite is microsofto puslapio pagrindines nuorodas duoda tik setupinio failo, t.y likusia info ta programa nusisiurbe per neta, zemiau yra nuorodos su pilnu paketu instaliaciniu, t.y. nebereiks interneto instaliuojant, bet yra pasirinkimas is dvieju failu kruis yra jums tinkamas nepasakysiu

 

dabar pati seka, ar masina turi but uzvesta ar ne dar nezinau, bet minimum degimas turi but ijungtas, jei nesigaus su ijungtu degimu bandykit uzvest, bet manau turetu uztekt ir degimo, tada pasijungiat kabeli, atidarote pacia programa paprasys kad sutiktumet su licenzija, tada paspaudus agree migtuka panasu kad reik spausti geltobna initialize migtuka, kiek suprantu cia kad programa pradetu susisiekinet su kompu masinos, tada unloEAS migtukas ir turi isvalyti klaida

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

turiu nemalonia info, taciau nera patikrinta, venzo kaskokis servisiukas kaune naudoja mano imesta toolsa komerciniais tikslais, tad ateityje visi softai kuriuos gausiu, ar rasite reiktu dalint tik patikrinus zmogu kuriam tas irankis nuais

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Coolmen, ar jau bandei klaidas nuskaitinėti? Aš bandžiau, bet klausimų marios. Ir kur rasti klaidų kodų paaiškinimus? Bet kokia klaida tai man aišku, siurblys paspaudus pump on nepasileidžia. AR jis tik negauna maitinima per BeCM?

 

tas pump up ir pas mane neveikia

o del klaidu tai didzioji dalis klaidu kiek as nuskaitinejau eina textiniu formatu, tiklsiau ne kaskoks skaicius ar junginys raidziu ir skaiciu o tekstas, buvo pora junginiu skaiciu, bet nespejau nusirasyt ir paieskot info

 

tiesa kaip tau veikia auksciu nuskaitimas, man kaskodel keistai, padarau read all, tai dali nuskaito dali rodo nulius, ir palamai tos pacios reiksmes, venzo pakolkas dar shitoj vietoj nepasiekiau jokiu rezultatu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiai pajungus siurblys veikia, aukščius rodo kaip pas tave, vienus rodo, o kiti nuliai. Dabar per pietus nulėkiau ant diagnostikos, tai rodo kad visi ratų aukščio davikliai šaibos. Kažkokia nesamonė. O su šita programa darau diagnostika, tai klaidų neranda, rašo tik kad vožtuvai uždaryti. Vienžo kažkoks vėjas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiai pajungus siurblys veikia, aukščius rodo kaip pas tave, vienus rodo, o kiti nuliai. Dabar per pietus nulėkiau ant diagnostikos, tai rodo kad visi ratų aukščio davikliai šaibos. Kažkokia nesamonė. O su šita programa darau diagnostika, tai klaidų neranda, rašo tik kad vožtuvai uždaryti. Vienžo kažkoks vėjas.

 

 

o tai pas tave yra pagauta klaida?

del auksciu reiks dar pasiaiskinti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.