Pereiti prie turinio

LR Discovery II pneumatinė pakaba


Facetas

Rekomenduojami pranešimai

Neseniai nupirkau 2000 metų Discovery , su hidrauliniu stabilizavimu ir pniaumatika gale.

Skydelije dega ABS,TK(traukos kontrolė) ir nuokalnės nusileidimo funkcija. Vakar nulėkiau į

Sosteną Kaune , kad diagnozuotų gedimą , bet buvau nuliūdintas , kad per diagnostinę fiškę

nemato kompo ir išvis nėra jokio signalo . Tik pliusas ir minusas. Gal esate susidūrę su

panašia problema , kur galėtu būti pažeistas kontaktas .

Beje , jei turite galimybę diagnozuoti gedimą , geriau sumokėsiu saviems , negu sostenai ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas,mano discui irgi dega tos pacios lemputes ir neveikia automatinis nusileidimas nuo kalno ir ratu pablokavimas,bei TC,ne prie kiekvieno kompo jungiasi,bandziau trijose vietose kol radau rimta kompiuterasta,pagal diagnoze numustas vienas ABS jutikliukas,bet vis ner laiko remontu uzsiimt,kazkur rusu puslapiuse buvau rades straipsniu apie tai ir ABS bloko detalu remonta,bet manau ner tokia baisi liga,nes ABS kartais suveikia o va vanduo per liuka sunkiasi ir nerandu priezasties,nes kartais per lietu visa nakt prastovi lauke ir nieko o kartais uztenka sniegelio tirpstancio

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neseniai nupirkau 2000 metų Discovery , su hidrauliniu stabilizavimu ir pniaumatika gale.

Skydelije dega ABS,TK(traukos kontrolė) ir nuokalnės nusileidimo funkcija. Vakar nulėkiau į

Sosteną Kaune , kad diagnozuotų gedimą , bet buvau nuliūdintas , kad per diagnostinę fiškę

nemato kompo ir išvis nėra jokio signalo . Tik pliusas ir minusas. Gal esate susidūrę su

panašia problema , kur galėtu būti pažeistas kontaktas .

Beje , jei turite galimybę diagnozuoti gedimą , geriau sumokėsiu saviems , negu sostenai ;)

Bandik Ramunuj 861123545 paskambint pats su tokiu vazineja gal patars ir dillerini kompa turi prisijungt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandik Ramunuj 861123545 paskambint pats su tokiu vazineja gal patars ir dillerini kompa turi prisijungt

Labai daznas ju gedimas, nusproges kompas. O eina jis kartu su ABS kompu. Trys fiskes ABS, o dvi valdo orine pakaba. Kompas randasi po bardacioku su kitais trijais viename bloke, juodas, pavadinimu Wabco. Kiek zinau, lauzynuose uz ji praso iki 800 lt. Bet gedimas nebutinai tenai, reiktu pracekinti daugiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas,mano discui irgi dega tos pacios lemputes ir neveikia automatinis nusileidimas nuo kalno ir ratu pablokavimas,bei TC,ne prie kiekvieno kompo jungiasi,bandziau trijose vietose kol radau rimta kompiuterasta,pagal diagnoze numustas vienas ABS jutikliukas,bet vis ner laiko remontu uzsiimt,kazkur rusu puslapiuse buvau rades straipsniu apie tai ir ABS bloko detalu remonta,bet manau ner tokia baisi liga,nes ABS kartais suveikia o va vanduo per liuka sunkiasi ir nerandu priezasties,nes kartais per lietu visa nakt prastovi lauke ir nieko o kartais uztenka sniegelio tirpstancio

jei per liuka - uzsikimse drenazai - statai i ten esancias skyles slanga ir su kompresorium praputi. jei dregsta langu kampai - stiklo beda. man teko persiklijuot. is pradziu irgi masciau, jog tai liuko beda.

del abs/tc - davikliai nusimuse - i vieta pastacius klaida dingsta. paciam teko su tuom susidurt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai daznas ju gedimas, nusproges kompas. O eina jis kartu su ABS kompu. Trys fiskes ABS, o dvi valdo orine pakaba. Kompas randasi po bardacioku su kitais trijais viename bloke, juodas, pavadinimu Wabco. Kiek zinau, lauzynuose uz ji praso iki 800 lt. Bet gedimas nebutinai tenai, reiktu pracekinti daugiau.

Gali būti , kad nusprogęs kompas , nes 39 Bmw buvo panašiai , nusprogo abs kompas ir užsidegė

visa girlianda panelėje (abs,antipraslydimas,traukos kontrolė ir soninio slydimo kontrolė),

tada kreipiausi į LBM ir sutvarkė kompą už 400lt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atstumas ju nesireguliuoja, isistato jie i "stupica", i dideli metalo gabala ir prisisuka su varztu. Taip kad ka gali jiem padaryti eksploatuodamas, tai nutraukti laidus ilindus kokiai sakai. Dar buna, kad nuo senumo itruksta plasmase, apvijos viduje gauna vandens ir nupuna. Nusimusti jie nagali.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.