Pereiti prie turinio

frontera kompresorius


Rekomenduojami pranešimai

sveiki.frontera 99m.2durys dyzelis,uzsikirto kondicionieriaus kompresorius,friono nera nes slangute nurauta.salone mygtuka pamygus neuzsidega melyna lempute.vakar buvau netycia pamiges mygtuka kondiskes,gal kaip nors susije.aciu uz atsakymus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nelabai supratau klausimo, bet jei nori suzinot priezastis kodel uzstrigo siurblys, tai yra sankaba skyvo, tai kaip kolega anksciau minejo, Jei nera selgio, sankaba nesijungia ir todel neziba melyna lempute.

Kodel uzstrigo? mano manymu todel ,kad kaip minejai slanga nurauta ,todel didele tikimybe ,kad sistemoj prisirinko purvo ir tau ji uzstrigde. Tepalas pilasi su freonu kartu, todel didele tikimybe ,kad tepalo ten ir neliko ir prognozes tokios, jei jis uzstrigo nuo purvo, reiks keisti siurbli

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu hebrite jus duodat patarimus. :blink: Kas per patarimas , pripusti deguones. Sprogsit povelniu su deguonimi, kompresoriu ir balionu . Negali deguonis tureti salicio su tepalais!!!

 

Norit patikrinti su slegiu tai naudokit oro kompresoriu arba angliarugste. Ka galite surasti padoresnise dirbtuvese ar pas rimtesni meistra garaze.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu hebrite jus duodat patarimus. :blink: Kas per patarimas , pripusti deguones. Sprogsit povelniu su deguonimi, kompresoriu ir balionu . Negali deguonis tureti salicio su tepalais!!!

 

Norit patikrinti su slegiu tai naudokit oro kompresoriu arba angliarugste. Ka galite surasti padoresnise dirbtuvese ar pas rimtesni meistra garaze.

 

kompresoriumi iki 13 atm. neužkelsi, kai man tvarkė kondišiną kuo tikrino sandarumą negaliu pasakyti, gal deguonimi gal angliarūgšte ;) . nors ką aš patarinėju, yra ant to specializuoti meistreliai ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.