Pereiti prie turinio

TLC 95 , 1997 m., 3.4 benz


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki !

 

TLC 95, 1997, 3,4 benz automatas.

 

Vyrai, gal matyta/pažystama mašina ? Savaitgali važiuoju apžiūrėti, gal turite kokių pastabų, ar komentarų ? Į ką patartumėt labiausiai kreipti dėmesį. labai gali būti, kad tai bus pirmasis mano TLC, dėja dyz neįperku, teks gazpromą statyt... ar nenumirs tas motoras nuo jo ?

 

 

http://auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/toyota-land_cruiser/id-1161967

 

 

Ačiū už parimus !

Sveikas,

rusu forumuose žvilgtelk, jie daugiau su 3.4 važinėja. Nepeikia lyg tai.Tik duju bako paslėpti nepavyks, statysi bagažinėj.

 

http://www.prado-club.su

 

 

Andrius

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na sprendžiant iš to, jog šitam varikliui per 8 metus tik vieną kartą pirko detales, tai jis tikrai patikimas.

O statistika kiek tokių variklių yra Lietuvoje darė kas nors? Manau šimtui 3.0 dyzelių atitenka vienas 3.4 benzinas, tai prie tokio pat patikimumo ir dalių automatiškai 100 kartų mažiau perka (tokius skaičius paėmiau iš lempos) :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O statistika kiek tokių variklių yra Lietuvoje darė kas nors? Manau šimtui 3.0 dyzelių atitenka vienas 3.4 benzinas, tai prie tokio pat patikimumo ir dalių automatiškai 100 kartų mažiau perka (tokius skaičius paėmiau iš lempos) :)

 

Be abejo šitų variklių Lietuvoje nedaug, bet gi šitie varikliai ėjo ne tik į "TLC", bet ir į "Runner", bei "Takoma",

o amerikonų rinka ypatingai jautri kokybei, ir jei būtų problemos su kokybe jau seniai visas pasaulis būtų žinojęs.

Aš pažįstu keletą klientų, kurie važinėja po keletą metų su šiais varikliais ir tikrai neturi bėdų. Tiesa jie važinėja benzinu !

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu dujas vežtų kontrabanda arba iš furų nupylinėtų, tai dar klausimas kuom daugiau važinėtų, dujomis ar dyzeliu. Jeigu piliesi degalinėje, tai mano nuomone benzinuvkė geriau, nes už tuos pačius pinigus gauni geresnę mašiną.

Jeigu atkreiptum dėmesį į mano parašą, turiu asmeninės patirties ne su vienu dyzeliu ir dujomis. O šiuo metu dairausi būtent benzininio visureigio.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sv, varau su benzu ir i purva, ir i kalnus ir po europa, ir nematau problemos. Tik Graikijoj ir Vengrijoj su dujom problema. Su automatu po kalnus dar geriau-greiciau begius permeta ir sankaba nedega. Viena beda tik kad duju bako uztenka 400 km. :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.