Pereiti prie turinio

MP I priekio stabdymo problema


dariukas

Rekomenduojami pranešimai

sveiki, turiu BĖDĄ, kai stabdau atsiranda klik klik kairinio priekinio rato pusėję ir užneša staigiai dešinėn. kai papompuoju stabdžius tai tokio finto nėra. meistrai auksarankiai tikrino, sakė "su stabdžiais nors į tech. apžiūrą". gal ta fignia kam nors pasitaikė, kad nereiktų viso kairinio priekio pereit? blyn, viską pakeičiau aš tam senuke (variklis, važiuoklė, greičių dėžė), bet kažką pražiopsojau?

p. s. kiek galima maximum su 87 MP I lėkti, nes ėjau 165 su dunlopais mt 16, variklis mano 96m., bet kėbulas 87m.? galiu smarkiai prisižaist? situacija tada buvo"kraujas iš nosies" - "krov s nosu", jei kitą kart pasikartos tokia situacija, būtų gerai žinot praktikos atsiliepimų. žemai lenkiu galvą ir laukiu praktikos pasidalinimo :D :shock:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vaziuoja jie neblogai bet neverta taip lakstyt nes pasene jo agregatai , ir ne tam jis buvo sukurtas

lee, sory, zinau, kad ne tam skirti. :? , bet taip reikalai uzspaude, kad artejant prie Vilniaus telefonas tiesiog ikaito, nes kai kam "sistemoje" artejo valanda " X", kai turejo buti priduotas projektas ir jei butume pavelave, tai galvos kai kam nulėktu. kaip sakant vardan chebros, reikejo rizikuot.

agregatus perrinkau visus, nuo sakiu iki lingiu gumu. variklis ir greiciu deze "nauji", susidejau 126 000 km pravažiuotus agregatus is sumaitoto donoro, Anglijoj kažkas suvarte. variklis su interkuleriu ir turbina. amortikai priekiniai pakeisti nauji, stabdziai perrinkti, diskai stabdziu pakeisti nauji..... bet stabdant kazkaip pasiduoda i desine. gal kazka praziopsojau vaziuokleje,

kai stabdai su pavara ir stabdziais to nera :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei stabdant traukia į dešinę, vadinasi kairė pusė nestabdo. Priežasčių gali būti daug, bet pradžiai reikėtų tikrinti priekinio kairio rato stabdžius. Gal suportas stringa, ar kitos bėdos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei stabdant traukia į dešinę, vadinasi kairė pusė nestabdo. Priežasčių gali būti daug, bet pradžiai reikėtų tikrinti priekinio kairio rato stabdžius. Gal suportas stringa, ar kitos bėdos.

Rimai, man trys meistrai perėjo skersai išilgai, net šakę pakeitė, vairo mažąjį stabilizatoriu, storą trumpą, kuris papildomai stabilizuoja vairą pakeitė, gumas, vieną pusašį, kairinį priekinį. gyvą velnią gumų ir traukių traukelių, suportus pramankštino.

klausimai:

1. ar gali suportas apgaudinėt, t.y. kai remonto metu, kada auto stovi ir jį (suportą)minkai , jis vaikšto normaliai, o kada apkrova prasideda, suportas pradeda striginėt?

2. kebulo tvirtinime negalėtų būti problema, nes kažkaip man arba atrodo arba yra tai, ką aš matau. o matau nedidelį penkių laipsnių pakrypimą dešinėn, žiūrint i kapoto linija, kai sėdi kabinoje. ?? :?:

stabdymo metu svorio centras pasi balansuoja ir mesteli dešinėn, kai perspaudi greitai stabdžius, šito viso nebėra. priekiniai amortikai pakeisti, neramina garsas klik klik. net nežinau, gal juda visas kelmas apkrovos metu?

paskutiniai tvarkė meistrai, esantys savanorių prospekto gale, Vilniuje, ant kalno, kur senasis VAI postas buvo.

:twisted: :twisted:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GALI BUTI LAISVUMAS PAKABOJE

lee, koks varžtas galėtu būti pasislėpęs, nuo tokios meistrų atakos?

ech, turėčiau aš garažą, laisvo laiko, sėdėčiau iki nualpimo, o kai nualpęs atsigaučiau vėl atsisėsčiau prie remonto savojo senuko. ech :roll: :roll: :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei problema stabdžiuose, važiuoji lėtai ir stabdžius paspaudi. Vairą iš karto traukia į šoną. Be to tai lengvai patikrinama ant stadžių stendo.

O automobilis nebuvo dažtas? Gal geometrija? Spėlioti galima daug, sėdint prie kompo :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal ant kokio stendo užvaryt jį? tik nežinau kur rimtas yra? o gal man reiktų ELEMENTARŲ ratų suvedimą pasidaryt. o kur pasidaryt, kai apačion pasižiūri, o ten traukių traukelių, netinka turbūt mazduliu ir hondu ratų suvedimo stendas?

kreipiuosi i kolegas, nes pusę meistrų grybą pjauna.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

papildymas:

- problema nedingo, pripratau tiesiog prie esamos situacijos. pasikartosiu:

- stabdant daugiau ir gan staigiai stabdo dešine, kalbėjau su meistrais, supratau, kad ne su tais kalbu...:(

prašau Jusu, žemai nulenkes galva pagalbos :(:):D , gal Vilniuje ar aplink Vilniu yra stabdžiu sistemos meistras, kuris mane nuramintu, sutvarkęs tokią keista problema?

Ačiū :D:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

jeigu suportai tvarkingi tai greiciausiai kaltas pagrindinis stabdziu cilindras del nelygaus stabdymo kartais taip buna del nepaaiskinamu priezaciu, bet nuojauta sako kad pradziai pabandyk pakeisti suporta nupirkes is svalkes jeigu tai nepades pakeisk pgr.cilindra turetu pasitaisyt...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu suportai tvarkingi tai greiciausiai kaltas pagrindinis stabdziu cilindras del nelygaus stabdymo ..pakeisk pgr.cilindra turetu pasitaisyt...

 

dėkui ,Dovi :wink: , įtariau senai apie cilindrą dar info susirinkau, netolygiai pasiskirsto, atradom kodel , suportai pakeisti (nauji). dėkui visiems už informacijos pasidalinimą :wink: :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.