Pereiti prie turinio

???KUR GAUTI JGC RAZDATKE???


ArturasB

Rekomenduojami pranešimai

  • po 2 savaičių...

sveiki, sakykit ta jgc razdatke yra atskirai nuo dezes ar sukergta kartu, ta prasme nuo dezes i ja ateina kardanas o is razdatkes kadanai i tiltus???

klausiu nes mano wrangleriui ideta nisan king cab razdatke tai ryskiai pergreitos pavaros, ijungus paletintoja vaziuoja kaip tarkim nisan patrol normalioj pavaroj, gal kas galite imesti foto ir parasyti kuom skiriasi 4 padeciu nuo 5 padeciu

dekoju labai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, sakykit ta jgc razdatke yra atskirai nuo dezes ar sukergta kartu, ta prasme nuo dezes i ja ateina kardanas o is razdatkes kadanai i tiltus???

klausiu nes mano wrangleriui ideta nisan king cab razdatke tai ryskiai pergreitos pavaros, ijungus paletintoja vaziuoja kaip tarkim nisan patrol normalioj pavaroj, gal kas galite imesti foto ir parasyti kuom skiriasi 4 padeciu nuo 5 padeciu

dekoju labai

 

 

dėžė ir razdatkė susisuka varštais ir jokio kardano nėra, razdatkė 2,72 perdavimas, gal pas Tave dėžė nuo tik galo varomo ir pastatyta razdatkė ir išvesti kardanai?????????????

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip, pas mane variklis merso 3 litru td greiciu deze irgi merso 4 begiu o razdatke nuo king cab, bet pavaros ryskiai per greitos tai variklis turi ka veikti, reiktu nuo ko nors letinancios ir normaliam rezime razdatkes

 

 

razdatkė kiba 2:1 kinkabo? lėtesnės gal neuždėsi bet greičiu dėžės ieškok su 1 lėtu bėgiu, nuo mersiukų bussiku

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvo uzsilenkusi deze tai kol radau tokia pat tai prapulti galima,nebent ten galima deze kaisti su visu variklio kozuhu, bet va vel zinok tiks netiks, lauzyno po ranka neturiu o prisivezti metalo irgi nematau prasmes, jei dar tiktu tai kitas reikalas, bet dabar tokia loterija nelabai man patinka

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.