Pereiti prie turinio

TLC 70 2.4td ar Rokis 2.8


Tequila

Rekomenduojami pranešimai

jei turi pinigu - imk tojota, ta patikimesne. jei turi maziau - imk roki. nemanau kad pravazumas labai smarkiai skirsis, nors rokis lengvesnis. nu ir aisku jeigu noresi "tiuninguot" tai irgi tojota, nes rokiui uztenka didesnius ratus uzdet ir prasides..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rokis smagiau veža, motoriukas gyvesnis nei TLC bent jau man taip rodosi, nes ir ruseliai į TLC deda Rokio motorą, o kad į rokį TLC dėtų neteko girdėti... šiaip tai apyligės auto... rokyje vietos gal daugiau.. bet šiaip tai pasimatuok vieną ir kitą, pravažiuok ir pamatysi ko labiau nori, kur smagiau jautiesi...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik Toyota, nes pakaba ner ka lyginti vezima su visureigiu. patikimumas spyruoklines pakabos aukstumoje, ko nepasakysi apie Rocy( pastoviai pokatuskese matau su rastais vietoj lingiu namo vaziuojant). Plius liftinasi spyruokline labai jau paprastai dedant kitas spyruokles... variklis Toytoje dedamas normaliai nuo Toyotos o ne nuo Rocio... Tik luzeriai arba del pinigu stygiaus deda Rocio varikli. Jis daug sunkesnis bei silpnesnis,nepatikimesnes dezes nei Toytos 3000TD... Perdavimai pas Rocy idiotiski, neisveza didesniu ratu, tuo tarpu Toyotos tiltai isveza net 36 ratus( jei reiks)... Vienu zodziu Rokis pigus is pradziu, bet veliau reik puse masinos pakeisti kad vaziuoti o kai pakeisi problemos su technikone ir siaip jau ne Rocys gaunasi... O Toyta standarte lekia, ir technikine net perdaryta savo chodu praeina nes detales nuo Toyotos dedasi kad ir tiuninguoji...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip gražiai išgirta TLC... tikrai taip, pritariu, ir TLC reduktoriai labai gerai laikys tuos 36 ratus, ir su originaliu 2,4 varikliu juos veš puikiai? nemanau. Apie Rokio variklį į TLC sakiau kaip alternatyvą 2,4 motorui. Ir apie mėgėjų bekelę kalba eina kur nei 36 ratų nereikia nei didelio lifto... o pirkti TLC kuri bus papuvus, po to pirkti anglą donorą su 3,0 TD gausis kalnas pinigų., Toje vietoje išeis geras Rocky... ir iš vis, kodėl apsiribojama tik šiais dvejais modeliais? Yra ir Pajero ir Patrulis ir suzukis ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokie ratai planuojami? paskirtis kokia? Ar kazka praleidau?

Na seip pradziai megejas esu :rolleyes: bet noretusi ir kokiose varzybose lengvose padalyvauti o laikui begant ka gali zinoti gal ir rimciau pasportuoti, bet dabar tai kaip megejas. Seip 2.4 planavau 33 ratus deti bet jei pakeituos i 3.0 tai tada 35 deciau. bet tai kad varikliukas perdejui nuo 5000 iki 6000 lt praso teks biski pataupyti tokiai investicijai :(

 

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pastebejau jai jau ruosesi pirkti dzipa ir jis ne toyota tai geriau net neklaust jusu patarimo nes kaip visada bus paaiskinta kad visi dzipai meslas palyginus su toyota.

 

su tokiom replikom gali skiedaluose bendrauti... :) čia TLC skyrelis ir čia TLC valdo... :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip gražiai išgirta TLC... tikrai taip, pritariu, ir TLC reduktoriai labai gerai laikys tuos 36 ratus, ir su originaliu 2,4 varikliu juos veš puikiai? nemanau. Apie Rokio variklį į TLC sakiau kaip alternatyvą 2,4 motorui. Ir apie mėgėjų bekelę kalba eina kur nei 36 ratų nereikia nei didelio lifto... o pirkti TLC kuri bus papuvus, po to pirkti anglą donorą su 3,0 TD gausis kalnas pinigų., Toje vietoje išeis geras Rocky... ir iš vis, kodėl apsiribojama tik šiais dvejais modeliais? Yra ir Pajero ir Patrulis ir suzukis ;)

Isiskaityk ka rasiau, o ne trauk is konteksto ir pats komentuok... "variklis Toytoje dedamas normaliai nuo Toyotos" tik aisku vietoj 2400 i 3000 ir viskas lieka originaliai... Net technikine nieko pasakyt negali... O tiltai laiko ir be jokiu perdarymu... Aisku yra tokiu kuriem miekas nelaiko, bet cia jau kita istorija o ne apie Rocy ir Toyota...

Anokia cia alternatyva det Rocio varikli Toyotai, tai tas pats kas ferariui zapo varikli ikisti... Kaimo tiuningas vadinasi...

O dar kiek darbo, kiek pinigu-problemu... O kur tada technikine praeiti??? Taigi pasiulymas svelniai tariant tikrai ne koks...

Jeigu ir gaminti monstra, tai irgi nepraeina toks tiuningas, nes variklis nuo Rocio sunkesnis( vien del to joks normalus mastantis sportininkas jo nedes, o kur dar deze su razdatke spyzine kuri pastoviai luzta?), Taigi bet kuriuo atveju toks tiuningas kaip as vadinu tik patvorin uz tvarto masina pastatyti... Pasiteisina tik vienu atveju, kai medzioti reik ir babkiu ner, tada gulinti Rocio varikli kazkur tvarte galima ideti i Toyota kuri neturi jokio variklio... Visa kita laiko-pinigu ir viso kito svaistymas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug prirašyčiau, bet kas iš to "Dievui gi į langus akmeniu nepataikysi - per aukštai"

 

Todėl trumpai kas man atrodo

 

TLC 2,4 variklis man atrodo kaip dusulys prieš Rokio variklį.

 

Apie ferrari ir zapus kažkoks briedas, ne aš dedu variklius, tai ne man tai sakyt apie tai.

 

Ne visi Lietuvoje turi afigenus garažus, ne visi apsiginklavę staklėmis xujaklėmis... o jei košės galvoje yra tai gali nors ir mediniame garažiukyje monstras užgimti... ir "tvarte" gimęs mašiniukas gali sėkmingai važiuoti ir nosies nereikės riesti važiuojant ir kitus žeminant...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug prirašyčiau, bet kas iš to "Dievui gi į langus akmeniu nepataikysi - per aukštai"

 

Todėl trumpai kas man atrodo

 

TLC 2,4 variklis man atrodo kaip dusulys prieš Rokio variklį.

 

Apie ferrari ir zapus kažkoks briedas, ne aš dedu variklius, tai ne man tai sakyt apie tai.

 

Ne visi Lietuvoje turi afigenus garažus, ne visi apsiginklavę staklėmis xujaklėmis... o jei košės galvoje yra tai gali nors ir mediniame garažiukyje monstras užgimti... ir "tvarte" gimęs mašiniukas gali sėkmingai važiuoti ir nosies nereikės riesti važiuojant ir kitus žeminant...

Isiskaityk, butent kad ideti Rocio varikli ir reikia tureti afigenus garazus, kad ideti Toytos daug nereik... O rezultatas labai jau skirtingas... 2400TD niekas ir nelygina su Rocio varikliu, nes ner jokios prasmes... Deda 3000td nuo Toytos... Taigi viska sumaisei i viena kruva istraukei bele ka ir siulai zmogui ismesti pinigus... Jei koses galvoje yra tai is kart toks Rocio beviltiskas kryzminimas su Toyota juoka kelia... O monstrai tikrai gimsta galvose, bet ne svajotoju galvose o tie kas sugeba atskirti pelus nuo grudu... Mediniai garazai cia ne prie ko, bet jei galva nelabai tai gimsta projektas "uz tvarto" kai pabaigia masina ji ten atsiduria... :rolleyes:

Apie Ferari ir zapus joks ne briedas, Rocio variklis tai zapas pries Toytos 3000TD... Briedas kada nebandei ir nesupranti...

Prie ko cia nosis ir taip toliau, duodu info zmogui kad neismestu pinigu( negaliu tylet kai negerai patari)... O jei tave pazeminau( tai atsiprasau), tai greiciau tik pats save kai nezinodamas rasineji...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.