Pereiti prie turinio

Ford Maverick zvakiu pakaitinimo rele


Rekomenduojami pranešimai

Ieskok salia akumo. Ji mazdaug tarp akumo ir desinio sparno sieneles. Didelis balvonas su storesniais laidais. Siaip rasti nesunku, jei ieskosi sekdamas nuo zvakiu einancia pyne laidu. Norint isimti, teks kelt akuma. Ten kartais jungtys gerai nekontaktuoja. Jei nepaslaptis, kam jos prireike?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ieskok salia akumo. Ji mazdaug tarp akumo ir desinio sparno sieneles. Didelis balvonas su storesniais laidais. Siaip rasti nesunku, jei ieskosi sekdamas nuo zvakiu einancia pyne laidu. Norint isimti, teks kelt akuma. Ten kartais jungtys gerai nekontaktuoja. Jei nepaslaptis, kam jos prireike?

reikalas tame kad salto maverio neina uzvest ijungus degima zvakiu lempute uzsidega max 1 sekundei ir gesta girdisi kaip rele sudirba suki starteriu jokiu gyvybes zenklu variklis nerodo ant buksiro uzvedus siltas variklis vedasi is puses apsukimo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man buvo panasiai. Kai pajungi kaitinima, pamatuok itampa ant zvakiu. Gali buti, kad ji nepakankama. Man buvo apie 3 - 4V. Tada nuo reles pravedziau nauja laida iki paciu zvakiu ir viskas isisprende. Ten su tom jungtim buna prastai. Nepakankamai kontaktuoja. Uzmesk pliusa tiesiai nuo akumo ant zvakiu ir matysi, ar pakaitinimuose problema. Jei palaikysi keleta sekundziu ir kursis, tai junk nuo reles tiesiai.Gali ant jos kontaktu pamatuoti itampa kai vyksta sildymas. Dar zvakes reiketu patikrinti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man buvo panasiai. Kai pajungi kaitinima, pamatuok itampa ant zvakiu. Gali buti, kad ji nepakankama. Man buvo apie 3 - 4V. Tada nuo reles pravedziau nauja laida iki paciu zvakiu ir viskas isisprende. Ten su tom jungtim buna prastai. Nepakankamai kontaktuoja. Uzmesk pliusa tiesiai nuo akumo ant zvakiu ir matysi, ar pakaitinimuose problema. Jei palaikysi keleta sekundziu ir kursis, tai junk nuo reles tiesiai.Gali ant jos kontaktu pamatuoti itampa kai vyksta sildymas. Dar zvakes reiketu patikrinti.

taip rytoj is ryto ir bandysim daryt. Aciu uz patarimus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei atsisuki veidu i reles, tai kaire yra pirminio pasildymo, desine antrinio.. jos dazniausiai buna geros, bet streikuoja pajungimo fiskes , beje kuri rele veikia ir ka jungia , lengva patikrinti su 12 v lempute

aciu uz info

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.