Pereiti prie turinio

NT I 2.7tdi generatorius


Rekomenduojami pranešimai

NT I 2.7tdi generatorius, jis yra su vakumu, kiek ziurejom tai nuo NT 3L benzo netika, nes jis yra be vakumo, tai gal kas zino Nuo kokio kito automobilio dar tinka generatorius? :study::scratch:

tinka nuo nissan primera,sunny 2,0 td tik kiek pamenu tvirtinimas platesnis (nepirkau nes kaina buvo 250lt o visas sunny kaina 800lt) mano buvo 70 A terranoII nupirkau 60A uz 150lt indentiskas tik skivas vienam dirzeliui, turiu sena bet tiltelis sudeges inktaras geras . Plyginimui :(yra ir daugiau panasiu tik taikyt reikia)

post-2004-12920045864737_thumb.jpg

post-2004-12920046133224_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tinka nuo nissan primera,sunny 2,0 td tik kiek pamenu tvirtinimas platesnis (nepirkau nes kaina buvo 250lt o visas sunny kaina 800lt) mano buvo 70 A terranoII nupirkau 60A uz 150lt indentiskas tik skivas vienam dirzeliui, turiu sena bet tiltelis sudeges inktaras geras . Plyginimui :(yra ir daugiau panasiu tik taikyt reikia)

 

dekiu :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasiziurek nuo Ford Transit toks pats generas su vakumu, o siaip pasitvarkyt gali ir pats nieko ten blatno nera, pas mane buvo parejes salnikas tai vare tepala i vidu ir uzsilenke viduj viskas.... nusipirkau tilta angliukus sokoladke kondika ir susilitavau pats viska..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasiziurek nuo Ford Transit toks pats generas su vakumu, o siaip pasitvarkyt gali ir pats nieko ten blatno nera, pas mane buvo parejes salnikas tai vare tepala i vidu ir uzsilenke viduj viskas.... nusipirkau tilta angliukus sokoladke kondika ir susilitavau pats viska..

del salniko gali net neieskoti (brangiau kainuos )jis eina dvigubas o is dvieju daliu bandziau sudet tai s.... gavosi leido tepala

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.