Pereiti prie turinio

Pajero Sport savininku kampelis


pajero299

Rekomenduojami pranešimai

tai negi nieks neciupinejot? :blink:

Taigi paieska pasinaudok,2010.10.29 buvo tema pajero sport eksplotacija,galima dar dadurt,kad kuro siurbliai nebijo baltarusiskos ar rusiskos saliaros,standarte telpa 32 ratai,iki 2002m.razdatke buvo part time,o po to pradejo eiti su full time.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • Atsakymus 78
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

sestadieni parvare man is italijos 99 sporta dyzelini, pakelus ant pakelejo rudziu apskritai nebuvo nei ant kebulo nei ant remo :)

Mano irgi taip buvo,net duslerke kaip nauja,bet per du metus pas mus paruduoja.Butinai pasipurskinek.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

Nusipirkai Mitsubiši - dabar remontuosi, kol prakiši. :) Sėkmės - šitame judėjime. :)

Rolka, blyn, nesikeik, aš saviškį susiremontavau, dabar po arimus mažuosius traktorius iki 25 HP ant teliežkės tampau :) .

.

MP Pajero ir Sport skiriasi kėbulu, daugiau viskas tas pats. Važiuoklė, variklis, greičių dėžė, ..... rėmas. Salonas skiriasi ir porą navarotų...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rolka, blyn, nesikeik, aš saviškį susiremontavau, dabar po arimus mažuosius traktorius iki 25 HP ant teliežkės tampau :) .

.

MP Pajero ir Sport skiriasi kėbulu, daugiau viskas tas pats. Važiuoklė, variklis, greičių dėžė, ..... rėmas. Salonas skiriasi ir porą navarotų...

 

Kazkaip keistai mitsubas pavare

pvz. 4D56 variklis - MP II neduoda metalines tarpines po galva o sportui iki 99 'duoda" nors viskas vienas prie vieno ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

Sveiki,

 

pažiūrėjęs vieno dalyvio linkus į rusų autodata puslapį apie Mitsubishi razdatkes, susidariau vaizdą tokį:

sportai turi tik trijų padėčių razdatkes (part-time 4WD), o standartiniai pajero gali turėti ir SuperSelect'ą. Ar iš tikro taip yra ar Sportuose galima turėti gamyklinėj komplektacijoj ir SuperSelect?

 

O jei ne, tai gal galima įsidėt?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

galiu drasiai pasakyt kan sita tema reikalinga ir kuom skiriasi sportas nuo paprasto pajero,tai tik kebulas ir istikro daliu reik ieskoti nes pvz as niekaip negaliu gauti bagazines spynos,retas dalykas yra europiniai prietaisu skydeliai benzui,kebulo dalys ir keistom kainom,kuro bakas kitoks tai skiriasi ir plude ir siurblio buvimo vietos,bet yra ir geru dalyku visa pakaba gali susidet ir tobulint nuo pajeru, galuperiu,L200

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.