Pereiti prie turinio

Koks rekomenduojamas akumuliatorius


Rekomenduojami pranešimai

dek furiny.pas mane dahatsu ymestasir ledas jokiu beddu :lol:

 

 

Man ne modelio reikia, o rekomenduojamu charakteristiku (ampervalandu, sukimo ir kt.).

Rokio varikli isjudinti daug suzadinimo nereikia ;) Kalba eina apie kone dvigubai didesni varikli... Prasukinedamas tuos 8 kausus, kai sistema uzsiurbe oro, turimas galingiausias akumas pasidave. Su laidais is karto uzsikure, nes sukosi greitai... Gal du akumus sujungti :scratch: nesinori furinio 180Ah deti :blush:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkokis www.autobatteries.com leidzia pagal modeli paziureti. rodo startine srove 800-850A.

 

pas mane ant 7,3D irgi sunkiai vienas 100Ah suko, tik neatmenu startines sroves (ryt paziuresiu). Kadangi originale turi du buti, tai dapirkau dar viena 100Ah talpos. Dabar aisku viskas ok.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na megstat is sudo daryt problemas... arba laiko daug laisvo (krize icon_question.gif ) , arba tingumas is ryto pirma jusu prabunda.....

internetas pilnas manualu sitam varikliui ir sitai masinai.... siurbi, skaitai ir zinai koki akuma sitai masinai gamykla numate.... tiesiok tingysi valanda pasedet prie kompo ir pirstais paminkyt - isprest problema.... idomiau cia patauzyt.... temu nenaudingu prikurt.... cia panasu i bobuciu kluba prie laiptines - kas ka nugirdo, kas ka pamate.... klausa bloga, akys skaityt neleidzia ir toli ne mato, akiniai brangus.... o liezuviai be kaulo.... ir skaitliuko ner - pliurpt nemokamai galima....

gyventumet arciau - pasiulyciau is dizelines povandenines valties, biski nepatogu priekaboj vezioti, bet suktu kaip iskrustas, ventiliatorius trauktu masina kaip propeleris, ant saliaros ekonomija pasiutus....

laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.