Pereiti prie turinio

Vitaru susiburimas


Mendis

Rekomenduojami pranešimai

Kaune maciau nemazai vitaru (na tas nemazai tai kokios 4), aisku dauguma su asfaltinem padangom, bet vistiek...gal lankosi zmones siame forume? :) Butu manau labai smagu susiburti visiems ir susitikti koki karta! :) Samurai net kluba turi savo...kuo mes prastesni!? :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jamam šitą reikalą. Aš už. Jei giliai mano "cacos" nekišim :)

Gal kas pažįsta juodos vitaros kabrio su plastikiniu stogu savininką?

Visa papiktinta gražiai, tokia pakelta.

Kažkada mačiau priešais servisą šilainių kalno apačioj, kieme stovint (įspūdį paliko).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Giliai nelysime, pas mane pati asfaltines padangos dabar :) Ir nenoriu paskandinti, nes su ja ir taip vazineju.. :)

 

Burtis manau reikia bent keliems, po to kita karta gal jau daugiau zmoniu prisijungs ;) Savaitgali kita gal uzplanuokime kazka? :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, kad man planuot sunku. Svaitgalį tai man taspats, kaip po 10 metų.

Šiandien ryte galvojau, kad po darbo cb antenai kronšteiną darysiu, pasirodo nei velnio - miške šašlykus su alum vartosiu.

Va ir planuok tu žmogau...

Aš iš tų kur, paskutinę minutę sužino ką darys. Bloga savybė- žinau, bet kitaip nesigauna.

Organizavimo reikalai geriausiai vyksta be manęs, o aš tiesiog arba pasirodau rabą ne...

Dažniau pasirodau, bet prisižadėt, kol negarantuotas nenoriu.

Prižadu temą sekti ir esant galimybei prisijungt. Deja tik tiek.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vitara ir Grand Vitara beveik tas pats, viena tik didesne :D Vaziuojam kur lengvai si 6dieni? Matau pats esi Kaunietis, tai gal kokiu traseliu zinosi :) As pats dabar gyvenu irgi Kaune, tai nrosi pamatyti ne vien miesto duobes o ir aplinkine bekele :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vitara ir Grand Vitara beveik tas pats, viena tik didesne :D Vaziuojam kur lengvai si 6dieni? Matau pats esi Kaunietis, tai gal kokiu traseliu zinosi :) As pats dabar gyvenu irgi Kaune, tai nrosi pamatyti ne vien miesto duobes o ir aplinkine bekele :D

 

mano samuraika truputi stovi...jei rasi vieta sturmanui tai parodysiu geru vietu aplink kauna :) ir sachara galima aplankyt :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kaip ir pradziamokslis visureigiu viskame kame :) Bandem ieskot trasu bet kolkas nieko sekmingo

Deja bet si savatgali tikrai niekaip. Mano atveju tai diaugiau maziau suplanuota buna viskas 2 savaites i prieki...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien ne...vaziuos viena vitara tik i plovykla ir po to i taisykla poros dienu begyje :) Galim planuoti ne sekanciam, bet dar sekanciam savaitgaliui manau ;)

 

Mano telefonas - 862887508 :) Susiskambinti galima, pradzioje kad ir alaus susitikti isgerti, pagalvoti kaip daugiau vitaru i kruva suburti, manau jei susirinktume 3-4 masinos jau butu labai saunu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.