Pereiti prie turinio

Grand Cherokee pakelimas


Artas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 62
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Aurimai,

viskas tvarkoj. Kai perkeli i virsu apatinius amortiku tvirtinimus, tada ko gero reikia ir atboinikus ilginti.

Bet vis tiek man nedaeina, kaip tu standartinius amortikus nurovei, jeigu ju eigos uztenka (bent jau priekiniams tai 100 proc. uztenka). Ka reiskia tas ,,nuroviau"?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki. Bishki buvau out is Lietuvos ir ne tik. BUvau "out".

 

Klausi ka reiksia nuroviau?, tai:

1. priekine truakle skersine nepakankamai laiko tilta, kai sokineji. Amortikus gavo pilna istempima su jega. o cia ir amen

2. kada amortikas gauna viena po kito smugius kada jis buna susispaudas (ratas virsutiniame taske) jis is karto uzsilenkia.

 

pagal 2-a varianta isbandytas procesas amortiku keitimo garantine tvarka. Pavazineji 5-6 men tokiu budu nurauni ir atvezi garantiniam keitimui :twisted: :tongue:

 

todel atboinykai svarbu, kad negautu kietu suspaudimu ratui esant virsutiniam taske. as juos padariau ilgesnius nei 2"bet parinkai minkstesniu, kad "smagiai" ir minkstai gaudytu virsutini smugi.

 

Kas siaip cia naujo Lietuvoj musu?!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Padangos pas tave 265/75R16? Galiniu amortiku, priekinio bamperio neliecia?

 

Pas mane 225/75/R16. Liecia, kai gerai varai :lol: , bet zalos nedaro. Zinau, kad 265 liecia, bet tada ieskok kitu disku su didesniu isnasu i isore. As irgi galvojau, kad didesnes deti, bet prisilaikiau gamintojo reikalavimu. Tuo labiau, kad is masinos tanko nenoriu padaryti. Bet sutinku, kad solidziau masina atrodo su platesniais. Pirmiausia eina bamperiai ir posparniai :cry:

Pas mane is USA atejo su m+S padangom. Nu atrode masina kaip su dviracio padangom :shock: Is karto nafig jas numoviau. Amerika :roll: Tai va

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne didume esme, o platume. Amortikai labai arti padangu sonu. Pagal amerikosus ant horizontalaus pavirsio tikrai neliecia, vazinejant per akmenis kalnuose tikrai bruzina. Kadangi kalnai man neaktualu, tai ir idomu reali patirtis vaziuojant miskais, karjerais, grioviais be fanatisko ekstrymo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.