Pereiti prie turinio

Grand Cherokee pakelimas


Artas

Rekomenduojami pranešimai

As tai galvoju, kad cia tai nupiesta is rankos bet kaip, kazin ar yra cia proporcijos.

Isore, atrodo kaip kopija vidaus, tik iskista per 50mm tai ir tas atstumas turetu buti 27mm.

Idesiu rytoj grazius ir tikslius brezinius, gal kam prireiks :)

O, kokio aukscio tu dabar tekintum tas rastavkes?

 

 

 

Del atstumo - geriausia nuimti spyruokle ir tiksliai ismatuoti. Dabar galvoju - taigi kaip man nedasuto pamatuoti tikslu atstuma, kai dejo rastavkes maniskiam WJ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 62
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Gal turi foto kaip atrodo pries ir po perdirbimo, arba bent po?

 

Pries pakelima lygtai buvo kazkur kompe, po pakelimo neturiu. Jei nori is nuotrauku pamatyti skirtuma, reikia fotkinti toj pacioj vietoj, is tokio pacio atstumo, su tuo paciu fotiku, nustacius ta pati fotiko rezima.

O siaip skirtumas yra akivaizdus.

 

Gal jau turi normalius brezinukus?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Drasiai gali darytis, tik zinoma, vietoj 50mm 25mm jei nori tik 1" kilstelti.

Geriausiai tai is plastiko kokio (polipropilenas ar kt.) Pabandyk kokiam Heliopoli paieskoti, jie ten turetu tureti "strypu" plastiko, tai atpjaus kiek reikia. Tik del diametro nezinau ar tokio turi.

Jei ne, tai metaliniai gali buti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...
  • po 3 savaičių...

Sveiki,

 

Pasikeliaus savo jegom WJ pries 5 men. Tas pacias rastavkes pas didia Vania padariau ir sukisau. Tik is pradziu nedejau prailginimu amortikam std. Rezultatas - nuroviau visus amortikus po pirmu gonkiu. Aisku vaziuojant gazas dugnas :twisted:

Ir butinai atboinykus pasiilgink. Kitaip amortikams bus "kaput".

ir jei esi pradedantis (kaip as) tikrai nesiulau kisti i sprandzynkes, lift kit'us babkiu dideliu. Shrote yra atsarginiu sprandzynkiu ir t.t.

BUvau paskaiciaves, kad lift'ui 2" perkant pilna komplekta reikia ~4500lt. Dafiga!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo sutinku, kad nesaugo jei "karuseliu su masina nedarai" :D

 

Praktika mano kitokia. Todel ir gimsta tokie reikaliukai :idea:

pridedu fotkes. ir cia nelabai matosi, bet ir kebulo atboinykus ilginau 5 cm, kad tiltas turetu kur atsimusti ir minkstai :lol:

Sias idejas susirinkau internete. Aisku amerikonai turi visa lift kit'a pardavimui.

Mano investicijos minimalios - keli vakarai, ir ~500 Lt+nauji amortikai KYB po ~100LT/vnt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.