Jump to content

VidmantasG

Nariai
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

VidmantasG last won the day on August 16 2010

VidmantasG had the most liked content!

Community Reputation

1 Normalus

Profilio informacija

 • Lytis
  Nesakysiu
 • Miestas/Klubas
  Klaipėda
 • Pomėgiai
  www.weddingphoto.lt;
  www.familyphoto.lt

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sveiki. Pas mane TLC100 automatas 33 ratai su plentinem padangom mieste 16-17, užmiestis 10-11 ltr. Užmiestis 700 km,mieste 500 km. Su mudais +3 ltr.
 2. Turejau tokia problemą. Tiltas tiko nuo nuo TLC 70 2,4 variklis.
 3. Sveiki. Pabandžiau eksperimentą, pakeisti padangas į tokio pat išmatavimo 285/75 R16, tik lygesniu protektoriumi: mieste apie 16-17 ltr., užmiestis apie 12-13 ltr. Išvada MUD padangos padidina sąnaudas apie 3-4 ltr.
 4. Sveiki, pasidalinkite savo patirtim. Pas mane TLC 100 4,2 automatas, ratai 285/75 R16 Mud. Kuro sanaudos žiemos metu: mieste - 20 lt. Autostrada 110 km/h - 15 lt. Važiuojant 80-90 km/h apie 14 ltr. Ar tai normalu?
 5. LR manau optimaliausias pasirinkimas iš visų paminėtu.
 6. Lyg ir pavyko rasti problema. Pagrindinis stabdziu cilindras. Atsukus vamzdeli pries abs bloka, sumazejo slegis ir atsilaisvino stabdziai. Kol kas vaziuoja.
 7. Sveiki, turiu tokia problema pusę metų važinėju su LR Defender 110 TD5. Per šį laikotarpį 3 kartus užsikirto stabdžai t.y. važiuojant auto pradeda lėtėti be jokios priežasties, net nenuspaudžius stabdžių pedalo, kol galiausiai visiškai sustoja ir labai užkaista tiek stabdžiu diskai tiek ratlankiai. Pajudėti neimanoma visiškai,nebent įjungus palėtintoja galima pavažiuoti kelis metrus. Po kiek laiko kai ataušta vėl važiuoju kaip nieko nebuve. Ačiū už info.
 8. Ryt arba poryt kažka žinosiu dėl papildomų detalių. Mano draugas šeštadieni bus Kaune, tai manau problemu paimti nebus. Kai bus žinių paskambinsiu. O plastmasiu reikes tikrai.
 9. Sveiki, nusipirkau LD Defender 2000 metų TD5 variklis. Gal galite parekomenduoti kur ieškoti: vairuotojo pusės dureliu apmušimai(pilkos spalvos) vairo apdaila plastmasinė (užvedimo spinelė, posukiai....) Taip pat parekomenduokit koks galimas variantas priekinių sėdyniu keitimas(gal nuo kito modelio)nes esamos jau labai sudrožtos.
 10. Kas diagnozavo, sakė kad siurblys nesiardo. Bandysiu pasidomėt.
 11. Sveiki, gal kam teko susidurti: baigia užsilenkti TLC79 2.8 variklio(kodas3L)vakumo siurblys,kuris stovi priekije prie generatoriaus. Gal būt toks pat montuojamas ir ant kitų Toyotos variklių.
 12. Keletas nuotraukų iš šeštadieninio pasivažinėjimo.
 13. Keletas vaizdeliu is Gintarinio pajurio.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.