Pereiti prie turinio

OM gabaritu lemputes


Svečias lomis

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.

Sustabde policijos patrulis mane ir sako, pas tave nedega gabaritas vienas. Paleido, bet nusprendziau pasikeisti, kad neturet nemalonumu.

 

Atidarius kapota neeina lempuciu pasiekti.

 

Taigi klausimelis: reikia nuimti sparna, kad pakeisti lempute, ar yra paprastesnis budas tai padaryti?

 

Aciu uz atsakymus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.

Sustabde policijos patrulis mane ir sako, pas tave nedega gabaritas vienas. Paleido, bet nusprendziau pasikeisti, kad neturet nemalonumu.

 

Atidarius kapota neeina lempuciu pasiekti.

 

Taigi klausimelis: reikia nuimti sparna, kad pakeisti lempute, ar yra paprastesnis budas tai padaryti?

 

Aciu uz atsakymus.

Po kapotu yra varžtelis lygtai samariezas,kurį atsukus išsiima požibinčio fara.....SĖKMĖS...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nekuriant naujos temos, norejau paklausti, kas per irenginukas OM salono viduryje virsuje ("lubose"), keturkampis, permatomas, su uzrasu PUSH. Buvau atidares, nieko viduje neradau, keletas metaliniu kontaktu, kazkokia el.plokstele ir laidukai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nekuriant naujos temos, norejau paklausti, kas per irenginukas OM salono viduryje virsuje ("lubose"), keturkampis, permatomas, su uzrasu PUSH. Buvau atidares, nieko viduje neradau, keletas metaliniu kontaktu, kazkokia el.plokstele ir laidukai.

PUSH reiškia SPAUSK :D . paspausk pamatysi, tai kažkoks jungiklis :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten yra salono apsvietimas, gal lemputes nera, jei isardes nieko nematei :)

Gal zinot kokia ten lempute stovi (galingumas, ir pavadinimas), nes pagal kontaktu isdestyma lemputes forma turi buti kaip saugiklio

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.