Pereiti prie turinio

snorkelis ant NT II/Maverio


Rekomenduojami pranešimai

  • po 2 savaičių...
  • Atsakymus 55
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Viskas super, pasisemiau truputi jusu minciu ir ideju. Esu tvirtai nusprendes snorkeli daryti metalini, kazkaip nesiziuri man santechniniai vamzdziai. Daug nenoriu girtis, bet, savo sugebejimus, pagal mano norus, parodys suvirintojai. Butinai vykusiais ar nevykusiais darbais pasidalinsiu su jumis !

 

Geru Jums svenciu !!!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Kaip issprendete problema su vandeniu, tai yra kondencatu vamzdyje. Neabejoju, kad jis ten susidaro...

 

pas mane filtro deze uzhermetinta, pavarinejus ziema per sniega ir ypac per puru sniega, tai pritraukia i vidu normaliai , visas filtras sniege buna, bet pastovejus, nuo variklio silumos jis istirpsta, vandenelis atsiranda ... po pakatuskes sveika issivalyt sausai dezute filtro... , bet kaip taisykle po geru pakatuskiu vos gryzti namo :D ir sitas darbas buna uzmirstas, ko pasekoje po kiek laiko randi aptirpusi nuo dregmes filtra... tada pasuki i kita sona, vel uzsuki ir vel aidaaaaaaa po pusnis B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane filtro deze uzhermetinta, pavarinejus ziema per sniega ir ypac per puru sniega, tai pritraukia i vidu normaliai , visas filtras sniege buna, bet pastovejus, nuo variklio silumos jis istirpsta, vandenelis atsiranda ... po pakatuskes sveika issivalyt sausai dezute filtro... , bet kaip taisykle po geru pakatuskiu vos gryzti namo :D ir sitas darbas buna uzmirstas, ko pasekoje po kiek laiko randi aptirpusi nuo dregmes filtra... tada pasuki i kita sona, vel uzsuki ir vel aidaaaaaaa po pusnis B)

[/quot

 

 

As galvoju pasidaryti kondensato surinkima prie filtro, tik va dar galvoju kaip visa tai tiksliai atlikt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

pas mane filtro deze uzhermetinta, pavarinejus ziema per sniega ir ypac per puru sniega, tai pritraukia i vidu normaliai , visas filtras sniege buna, bet pastovejus, nuo variklio silumos jis istirpsta, vandenelis atsiranda ... po pakatuskes sveika issivalyt sausai dezute filtro... , bet kaip taisykle po geru pakatuskiu vos gryzti namo :D ir sitas darbas buna uzmirstas, ko pasekoje po kiek laiko randi aptirpusi nuo dregmes filtra... tada pasuki i kita sona, vel uzsuki ir vel aidaaaaaaa po pusnis B)

[/quot

 

 

As galvoju pasidaryti kondensato surinkima prie filtro, tik va dar galvoju kaip visa tai tiksliai atlikt.

 

Siaip yra filtro dezej voztuvelis, kuris dirbant varikliui buna uzsidares, o uzgesinus atsidaro ir isleidzia vandeni. Na jei gilioj baloj uzgesi netycia, tai deze bus pilna vandens. Galima vietoj to voztuvelio paprasta ventyliuka idet ir esant reikalui vandeni isleisti ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

o ar kas bandetete daryti oro paemima is venteliacijos vamzdziu staciakampiu siaip yra ir kampu ir perejimu, tik kaip ji tvirtinti prie auto reik pagalvoti pati gala dalima butu su grotelem daryti

neverta net pradet, nes vaizdelio nebus, kampu neparinksi ir t.t.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
  • po 3 savaičių...
  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Viskas kaip ir gerai bet manau kad truputi pergrubiai padarytas mano nuomone tereikejo sparne skyle daryti kitoj vietoj ir butu atrode tvarkingiau labai jau didele skyle ispjovei. As tai va taip dariau. Bet cia aisku jau skonio reikalas. O principas ir medziagos vienodos.

post-9-13532212440397_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.