Pereiti prie turinio

Diff locker Fronterai


xedos888

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, domiuosi diferencialo blokavimo galimybemis savo Fronterai, uzkliuvo sis varijantas, ydomu ar jis man tinka, gal kas turi kitu panasiu varijantu, sakykit savo nuomone?

 

http://www.aussielocker.com/item.php/TM67e6c9/ea63/09/309001/.html

 

http://classicbroncos.com/aussie_locker.shtml

jau trys mėnesiai domiuosi difų blokatoriais, bet bendraut su tais kurie važinėja tokio tipo blokatoriais neteko, jų privalumas tas kad yra pigūs, minusai: triukšmingi, darant posukį suka tik vidinį ratą(kitas apibėga), žiemą prie kiekvieno posukio driftas ir neaišku koks resursas, manau paklausyk protingesiu ir susidėk btr blokuotes, efektas turėtų būti tas pats ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau trys mėnesiai domiuosi difų blokatoriais, bet bendraut su tais kurie važinėja tokio tipo blokatoriais neteko, jų privalumas tas kad yra pigūs, minusai: triukšmingi, darant posukį suka tik vidinį ratą(kitas apibėga), žiemą prie kiekvieno posukio driftas ir neaišku koks resursas, manau paklausyk protingesiu ir susidėk btr blokuotes, efektas turėtų būti tas pats ;)

Gal pavyko rasti ju europoje, nes su tuo siuntimu is USA labai jau isbrangti gali del muitu?

jei pavyktu nupirkti uz kokius 500-800lt surizikuociau ysideti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

biskį pamelavau ebėjui spartano lockeriai 230, ričmondo 270, dar yra ričmondo distributorių UK, bet ten daugiau lendroveriai užsiiminėja... davus užklausą gal atsakytų :?:

su Ebay stipriai draugauju, manau rasiu, tik ydomu ar jie laikys, nes ten prie visu parasyta "non hd" ir tipo nenaudoti su dideliais galingumais ir dideliais ratais.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip, bet vėl kad pilnai įsitikint vertėtų iškriaušyt kokį šrotinį tiltą. beje tu gi turi mirusį priekinį reduktorių, išardyk paskaičiuok pamatuok, jei rasi rasi 17 šličų, pusašio diametrą 28,4(1,12"), tai tada jau daug žinosim. jei nenori tepaluotis rankų duok man ;) . o šiaip pagal powertrax katalogą turėtų tikti. nors manau kad forume yra kas bandę pasižaisti su su panašiais įrengimais, man būtų įdomi jų nuomonė....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip, bet vėl kad pilnai įsitikint vertėtų iškriaušyt kokį šrotinį tiltą. beje tu gi turi mirusį priekinį reduktorių, išardyk paskaičiuok pamatuok, jei rasi rasi 17 šličų, pusašio diametrą 28,4(1,12"), tai tada jau daug žinosim. jei nenori tepaluotis rankų duok man ;) . o šiaip pagal powertrax katalogą turėtų tikti. nors manau kad forume yra kas bandę pasižaisti su su panašiais įrengimais, man būtų įdomi jų nuomonė....

isardziau, taip ten 17 slicu, diametro nematavau, jei reiks pamatuosiu, o ydomu galiniame kiek, reiks turbut nepatingeti ir issitraukti, turetu buti 30 kaip supratau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Bet jei vienas ratas bus ant gero grunto o kitas ant minksto, tai didele tikimybe kad viena puse bus sulauzyta nes tada jau priverstinai tures varyti abu ratai. jau geriau i gala isideti. Mes uzvirinom reduktoriu ir turim 100% blokiruote :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai nejaugi niekas nera susiedures su siomis blokiruotemis?

Kiek zinau, jos dirba praslydimo butu, todel greitai susitrina. Ir kaip minejo praslysta prie dideliu apkrovu. gali but kad standartuj ji bus kaip suvirintas difas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šita blokiruotę, kur aptarinėjat, vienas mano prietelis yra įsidėjęs į kovinį zuikį (suzuki samuraj ) . Galiu pasakyt kad ji tolygu užvirintam difui - purve efektas pasakiškas bet kai reikia kieme pilnai vairą susukus perstumt tai dviese nepajėgiam , o kas darosi žiema ant slidaus kelio geriau [patylėt ba karvė ant ledo tvirčiau jaučiasi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.