Pereiti prie turinio

Sorento JAV/Europa skirtumai


Rekomenduojami pranešimai

Ieškojau posūkio pakartotojo į sparną, tai iš Kia Motors gavau atsakymą, kad kaina 100Lt su PVM ir bus po 2-3 savaičių. Nusipirkau tą posūkį UAB "Autodaris" už 50Lt su PVM naują originalioje pakuotėje (pakuote buvo Hyundai, nes berods į Sonatas tokie pat eina).

Dar ieškau lieto ratlankio dangtelio (nuotrauka prisegtame faile, vieną pamečiau). Kia Motors gali atvežti per savaitę už 86Lt :blink: Bandyčiau gal pigiau ieškoti, bet mano amerikonišką kėbulo numerį ne visos programos priima. Gal kas man galite parašyti savo europietiškos Sorento kėbulo numerį, jeigu pas jus dangteliai tokie pat kaip nuotraukoje? O gal Vaidas man greičiau detalės numerį parašys? (Amerikoniškas detalės numeris berods 52960 3E020, bet pagal jį Autodaris neranda).

post-4927-12720253116576_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 74
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Ieškojau posūkio pakartotojo į sparną, tai iš Kia Motors gavau atsakymą, kad kaina 100Lt su PVM ir bus po 2-3 savaičių. Nusipirkau tą posūkį UAB "Autodaris" už 50Lt su PVM naują originalioje pakuotėje (pakuote buvo Hyundai, nes berods į Sonatas tokie pat eina).

Dar ieškau lieto ratlankio dangtelio (nuotrauka prisegtame faile, vieną pamečiau). Kia Motors gali atvežti per savaitę už 86Lt :blink: Bandyčiau gal pigiau ieškoti, bet mano amerikonišką kėbulo numerį ne visos programos priima. Gal kas man galite parašyti savo europietiškos Sorento kėbulo numerį, jeigu pas jus dangteliai tokie pat kaip nuotraukoje? O gal Vaidas man greičiau detalės numerį parašys? (Amerikoniškas detalės numeris berods 52960 3E020, bet pagal jį Autodaris neranda).

 

 

o tu ebay pasiziurek yra ten tu dangteliu. Man biski liudniau.. reik is kazkur gaut tinkla pagazines ir galine palange, bet niekur nerandu..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūrėjau aš ebay, tik amerikoj yra tų dangtelių, bet su parsiuntimu gaunasi nedaug pigiau nei iš salono, be to man su sąskaita daug geriau ;)

O kam tau ta palangė reikalinga?

O tinklelio aš nenaudoju, nes yra tas bagažinės guminis originalus kilimėlis, kuris uždengia tinklelio tvirtinimo skyles :huh: Bet tinklelio neparduodu, tegu buna pilnas komplektas :P

O šiaip su dėvėtom detalėm, tai žiūriu ne stebūklai, vakar pasiskambinėjau visais skelbimuose rastais numeriais (viso 21 skirtingi pardavėjai), tai praktiškai arba mašinose daugelis einamiausių dalykų jau nurinkta, arba specializuojasi kėbulinėse detalėse...

Idomumo dėlei va vienas pardavejas atsiuntė detalių kainas: Sorento 2002-2006 kapotas 580, priekiniai sparnai po 550, originalūs posparniai po 170, grotelės (televizorius) 750, buferis LX 440, originali grotele (kaip supratau buferio) 420, priekiniai zibintai po 590, priešrūkiniai po 160, europiniai stopai po 450, vandens radiatorius (2.4, 2.5 crdi) 860, kondiskes radiatorius, difuzorius 460, langu apiplovimo bakelis 195, garlavina 60. Stiklai: priekinis 280, priekiniu duru 270, galiniu duru 320, fortke 240, galinis 420. Kajaba amortikai priekiniai po 295, galiniai po 250, aps/demf po 20. Stabdziu diskai priekiniai po 160 (d302), galiniai po 175, kaladeles priekines 150, galines 130, rankinio 280. Priekine svirtis virsutine 270, vairo trauke 95, antgalis 85, kaitinimo zvakes 2,5crdi po 60.

Stabdziu detales cia speju tinka tik Europai, bet amerikonams jau irgi viska susiradau :P

Isvada - dauzyti Sorento prieki neapdraudus nėra pigu B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Beje, kiek turi dujų valgyti 3,5???

Pas mane vien tik po Vilnių važinėjant suvalgo 21 :unsure: O dar turint mintyje, kad užsiveda ant benzo ir pradeda važiuoti ant benzo, tai realiai būtų ir dar daugiau. Ir nesakyčiau, kad labai spaudžiu, na bet aišku ir ne pensininko režimas. Trasos sąnaudų negaliu pasakyti, nes dar niekur nevažiavau :) Žvakių dar nepasikeičiau, tą darysiu artimiausiu metu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pigiai cia randat. tik idomu kaip kokybe ir ar po skardos nesurudys po 2 metu ar posparniu skyles atitiks kebulo skylems ir t.t..

 

Gytman tavo auto dangteliai kaip ir sakei 529603e020

 

Na su devetom kia dalim tai sudetinga :) siaip zariju g. ir eisiskiu plente yra du lauzynai pas kuriuos bent jau seniau buvo ardyme sorento keli tik neprisimenu pavadinimo jo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane nera to guminio kilimelio, o ir siaip megstu kad viskas butu tvarkinga... Plius palange teoriskai turetu ir garsus slopint :)

 

duju pas man valgo panasiai tik as trumpais atstumais pagrinde vazineju tai gaunas apie 20. Siaip usidaro ispudis, kad benzo valgo gerokai maziau ( nezinau, o gal tik taip atrodo).

 

Del detaliu, tai kainu kol kas nezinau , nes neprireike. Bet reiks greit keisti greiciausiausiai temperaturos davikli ( dar tiksliai nezinau) nes saltu varikliu pradejo nebesivest noramliai

 

ps. Apskritai masinu dauzymas nera pigus "malonumas" :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pigiai cia randat. tik idomu kaip kokybe ir ar po skardos nesurudys po 2 metu ar posparniu skyles atitiks kebulo skylems ir t.t..

Na su devetom kia dalim tai sudetinga :) siaip zariju g. ir eisiskiu plente yra du lauzynai pas kuriuos bent jau seniau buvo ardyme sorento keli tik neprisimenu pavadinimo jo

Tikrai nereklamuoju ir nieko nepirkau pas tą pardavėją, bet iš tų detalių, kuriomis konkrečiai domėjausi, galiu pasakyti, kad stabdžių kaladėles ir diskus amerikonui sugebėjau rasti gerų pažystamų dėka 20-50% pigiau, nei pas tą pardavėją, o pvz langų bakelį galima nupirkti už 120Lt. Todėl manau, kad ir visas kitas dalis pasistengus galima pigiau rasti. Dėl kokybės jau kitas klausimas, priklauso ir nuo detalės specifikos, viską vertinti reikia su protu.

O kas ardo Sorento aš visus apskambinau, na nebent kažkas slaptai ardo niekur skelbimo neįdėjęs :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

duju pas man valgo panasiai tik as trumpais atstumais pagrinde vazineju tai gaunas apie 20. Siaip usidaro ispudis, kad benzo valgo gerokai maziau ( nezinau, o gal tik taip atrodo).

Na aš važinėju praktiškai į darbą ir iš darbo, tai daugiau kamštyje nei važiuoju. Gal tada čia ir normalios sąnaudos 21 tam apžorai :unsure:

O kad benzo jis valgytų mažiau - menka paguoda, juk benzas daugiau nei dukart brangesnis, o su benzo 10L mieste niekaip 100km nenuvažiuosi...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dyzelis valgo apie 11-13 litru. priklausomai nuo tarppines tarp vairo ir sedynes :) man valgydavo apie 15-16 :) nes toks mano vaziavimo stilius :)

 

tiesa pamirsau pasakyt kad stebetumete ar nedingsta antifrizas. jei dingsta tai pirmoj eilej tikrinkite issipletimo bakelio apacia. trukineja ten apacia pastoviai ( ypac jei dar originalus bakelis(is gamyklos toks isejo-apacia su tokiom kaip grotelem) nes po to gamintojas pakeite konstrukcija is sustiprino bakelio apacia(dvigubai storesne apacia) )

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Žodžiu nuvariau keisti žvakes čia į tokį servisiuką Vilniuje, už darbą užsiprašė 360Lt su PVM :o Na sąskaita man bet kokiu atveju reikalinga, bet tokia suma pasirodė neprotinga. Na jie skaičiavo, kad įsiurbimo kolektorių reikės nuiminėt. Rusų forume lyg skaičiau, kad galima pakeist ir nenuemus kolektoriaus. Gal kas turit kokių minčių ar protingesnių pasiūlymų? :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai taip ir vežiojuosi žvakes bardačioke kol kas, dar iš vienų meistriukų laukiu atsakymo atsakymo dėl kainos. Nuo gamyklos vartų pravažinėjo beveik 5 metus su tom žvakėm, tai dabar jau mėnuo ten ar ten, nieko nepakeis :)

Turiu dar kitą galvos skausmą: laša sustojus visada skystis maždaug ties ta vieta, kur išsiplėtimo bakelis. Vizualiai nesimato iš kur bėga, pakėlęs nebuvau. Prieš savaitę dapyliau ir žiūriu kas bus - ogi nieko, skysčio sumažėjo, bet jo bakelyje yra ir vandens rodyklė visada normos ribose. Šiaip laša tai pakankamai stipriai, vos ne stiklinė kiekvienoje sustojimo vietoje, tai iš kur to skysčio tiek? :) Gal čia ir bus tas variantas kaip Vaidas rašė, kad savaime prakiūra gamyklinis bakelis... Žodžiu kas apsiims keist žvakes, tegu paieško ir pro kur bėga :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien turėjau laisvenio laiko, pažiūrėjau įdėmiau iš kur ten bėga. Pridedu dvi nuotraukas: vieną iš vidaus po kapotu, ten toks lyg guminis vamzdukas yra ties ta vieta, kur parodyta raudona rodyklė. Kitoje nuotraukoje matosi iš lauko pusės koks didelis kiekis išbėgo po sustojimo važiavus ~15min. Uosčiau tą skysti - na grynas vanduo, tikrai nėra aušinimo skysčio kvapo.

Kaip tik susitikau buvusį auto savininką ir paklausiau. Sako čia iš kondiškės bėga. O aš jam sakau, kad nebuvau įjungęs. Jis sako kondiškė kažkokia pusiau automatinė ir jei nustatyta vėjelio padėtis į langus, tai ji savaime veikia ir bėga kondensatas. Viską sudėjus, atrodo šita versija ir yra teisinga, bet vis vien stebina kondensato kiekis, kitose mašinose man taip nebuvo :rolleyes:

post-4927-12739162329774_thumb.jpg

post-4927-127391627887_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien turėjau laisvenio laiko, pažiūrėjau įdėmiau iš kur ten bėga. Pridedu dvi nuotraukas: vieną iš vidaus po kapotu, ten toks lyg guminis vamzdukas yra ties ta vieta, kur parodyta raudona rodyklė. Kitoje nuotraukoje matosi iš lauko pusės koks didelis kiekis išbėgo po sustojimo važiavus ~15min. Uosčiau tą skysti - na grynas vanduo, tikrai nėra aušinimo skysčio kvapo.

Kaip tik susitikau buvusį auto savininką ir paklausiau. Sako čia iš kondiškės bėga. O aš jam sakau, kad nebuvau įjungęs. Jis sako kondiškė kažkokia pusiau automatinė ir jei nustatyta vėjelio padėtis į langus, tai ji savaime veikia ir bėga kondensatas. Viską sudėjus, atrodo šita versija ir yra teisinga, bet vis vien stebina kondensato kiekis, kitose mašinose man taip nebuvo :rolleyes:

 

pas mane irgi bega kondensatas ten pat, bet ne tokiais kiekiais.

 

 

Zvakiu keitimas foto http://www.flickr.com/photos/49105443@N05/

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Vaidas kažkur pradingo, o be jo čia apie Kias nelabai kas ir nusimano.. Kitoje Sorento temoje taip ir negavau jokio patarimo, kaip isspresti pieno riebuma vietoj isores temperaturos rodancio termometro problema... Beje net rusu forume nieks nieko nepatare :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaidas kažkur pradingo, o be jo čia apie Kias nelabai kas ir nusimano.. Kitoje Sorento temoje taip ir negavau jokio patarimo, kaip isspresti pieno riebuma vietoj isores temperaturos rodancio termometro problema... Beje net rusu forume nieks nieko nepatare :(

 

ten nera ka sprest, dek atgal ta saugikli ir viskas.

Salono apsvietima isjungia saugiklis nr 16. ( salone vairuotojo pusej), bet ji istraukus nebeturesi laikrodzio, skydelio aposvietimo, drl, veidrodeliu apsvietimo, Etwis ( tas kus dabar tau nesamones raso)ir t.t

 

trumpai reziumuojant - saugikliu vien salono apsvietimo neisjungsi.

 

 

beje tavo isluptas saugiklis memori atsakingas uz kaikurias f-jas to vadinamo etwis. Todel ir pradejo kvailiot termometras.

 

O rusu forumuose, neraso apie tai kaip sklendes i cilindrus nueina su viso to pasekmem ? butent 3.5 varikliuose :) ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Saugikli as tik trumpam buvau isemes, kol krapsciausi ten ir idejau atgal, tame ir beda, kad nezinau kur sliekai...

O siaip jie daug ka ten raso, nepatingek paskaitinet http://forum.sorento.kia-club.ru

 

 

zinau ta saita, bet su rusu kalba nedraugauju, tai visa info susirandu anglu kalba. Tai va is ten ir is http://www.kiatechinfo.com suzinojau apie sito variklio broka

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Sveiki. Vaidas buvo rašęs, kad automatinėje dėžėje pakeitus tepalus 90% atvejų atsiranda problemų. Tai jeigu pravažiuota 160.000 ir problemų dar nėra, tiesiog važiuoti toliau, kol jos atsiras? Gamintojas rekomenduoja keisti kas 40.000km...

Taip pat galvoju ar verta keisti razdatkes tepalą (gamintojas rekomenduoja kas 100.000), tilto reduktoriaus tepalą (su LSD rekomenduoja kas 80.000).

Ačiū už nuomones.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.