Pereiti prie turinio

Toyota RAV 4 Hybrid 4x4 ar istemps kateri 1000 kg is upes ???


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki , nusipirkau RAV4 hybrida 4x4 ir kazkaip pabandes vaziuoti pasistojo klausimas ( nes labai tūpa ta masina ) ar istemps man kateri is nuleidimo vietos upeje ??? Mano Skoda su 1,5 turbininiu varikliu traukia dvigubai geriau , Ar tie toyota hibridai visi tokie tūpi ? Ar uzteks jegos isvilkti kateriui is upes ? Kaip veiks tie 4x4 smelyje ? Gal net neverta montuoti kablio jei ana tokia tūpa ir netinkama kateriui istraukti ???? Koki tada auto pirkti ? Aciu uz nuomones 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2024-05-02 23:19, romas romauskas parašė:

Sveiki , nusipirkau RAV4 hybrida 4x4 ir kazkaip pabandes vaziuoti pasistojo klausimas ( nes labai tūpa ta masina ) ar istemps man kateri is nuleidimo vietos upeje ??? Mano Skoda su 1,5 turbininiu varikliu traukia dvigubai geriau , Ar tie toyota hibridai visi tokie tūpi ? Ar uzteks jegos isvilkti kateriui is upes ? Kaip veiks tie 4x4 smelyje ? Gal net neverta montuoti kablio jei ana tokia tūpa ir netinkama kateriui istraukti ???? Koki tada auto pirkti ? Aciu uz nuomones 

Na čia galėtų pasakyti tik tie kas tampo su tokai mašina katerisu :). neaišku ar čia bus tokių. O šiaip upės krantas ir smėlis įvairiose situacijose gali būti skirtingas. O ir neparašėt kiek tas kateris sveria. Šiaip jeigu škoda susitvarkydavo tai ir RAV4 turėtų susitvarkyti. nors visokių situacijų būna. Kranto statumas, smėlio purumas ir t.t.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.