Pereiti prie turinio

TOYOTA 4RUNNER'91m nesijungia pr tiltas


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki dipistai esu naujokas sitam reikale nusipirkau Toyota 4runner 91m 2,4 turbo dyzely pora meteliu atbarskejau su situ aparatu ir prasidejo bedeles nesijungia priekinis tiltas

svirty patraukiu y save lyg ir turetu ysijungti priekis bet nej simbolis skydely neuzsidega nej yra kabinimo

paletintojas veikia

beje kazkaip po poros metu pastebejau kad gale lyg ir blokiruote automatine ar kas ten kad sukasi abu rateliai bet ji kartais jungiasi kartais ne

esminis klausimas nuo ko pradet ieskoti bedos del priekinio tilto

P.S esu visiskas naujokas ir nelabai draugauju su auto technika bet teks paciam knistis todel prasau padekit bet viska aikinkit letai ir aiskiai

ACIU

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 77
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

pas mane nera jokiu isoriniu habu paberiau desines puses visa stupica neradau nieko panasaus

dabar gal nusisnekesiu bet tebunie

man atrodo kad habai stovi razdatkeje ir jokiu kitu habu nera

kas ydomiausia kad yjungi 4 ir jokio veiksmo vazuoji ir stai tau neisniekusr py...ir ysijungia simbolis 4wd suklaksi rele ir jau leki su 4 paskui kaip mistiskai atsirado taip mistiskai ir dingsta 4 (cia kada yjunkta pozicija 4wd)

labai jau prastai kai esi su dzipu ir vazuoji tik su 2ratais ir pastringi mieste toki zvilgsniai kad brrr baisu vos ne islipe dar pasisaipys kad vat gerai tau taip ir reik

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nupirk turgui knygą, nes iš to ką parašei, tai matosi kad dar daug klausimų kils važinėjant...

nieks tau normaliai neatsakys, kol tokie klausimai apie "habus razdatkėje" bus... bent privažiuok prie artimiausio džipioro ir vietoje gyvai pamokins tave kas ir kaip jungiasi... supažindins su visureigio ABC...

 

čia pradžiai apie Habus ir kur jie randasi ir kaip remontuojami http://ww2.justanswer.com/uploads/BOBCAT5544/2009-07-17_222203_1987_4_runner_hub.pdf

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Meris

aciu kad suteiket savo brangaus laiko bent minutele taciau mano runeris neturi tokiu detaliu kaip parodyta nuorodoje

del prilekimo iki silainiu tai problemu nera vazineju as su tuo savo lauzeliu ir galiu prilegti belekus

jaigu parasytumet aliu pasukciau ir susitartume

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai gal razdatkėje jungimo daviklis streikuoja... laidas gal nutrūkęs, sniego su druska užmeta ir atsiranda kontaktas... užsidega 4wd ir jungiai kada jam patinka...

 

o tavo runeris ne fulltime 4wd ?... tada kitur krapštyt reikėtų

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai gal razdatkėje jungimo daviklis streikuoja... laidas gal nutrūkęs, sniego su druska užmeta ir atsiranda kontaktas... užsidega 4wd ir jungiai kada jam patinka...

 

o tavo runeris ne fulltime 4wd ?... tada kitur krapštyt reikėtų

vat tokia diagnoze as irgi nustaciau tik nelabai suprantu ar gali kazkokie laidai eiti y razdatke vartau as cia rokius manualus ten rodo vakumus reles ir man keista darosi as tai mates tik OZY o ten elektros nelabai yra

pas mane standartas varo galiniai bet dar nesu ysitikines ar nesisuka visi kardanai kartu o tik esant reikalui ratus priekinius prikabina

matai is manes toks vairuotojas kad po dvieju metu suzinojau kad pas mane gale ratai blokuojasi

bet principo nesupratau

skaiciau forume kad kazkokia spyruokle pasilpsta ir tada nelabai blokuojasi gal gait placiau kaip ten ka taisyti

krize paliete ir mane pats turiu krapstytis prie masinos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vat tokia diagnoze as irgi nustaciau tik nelabai suprantu ar gali kazkokie laidai eiti y razdatke vartau as cia rokius manualus ten rodo vakumus reles ir man keista darosi as tai mates tik OZY o ten elektros nelabai yra

pas mane standartas varo galiniai bet dar nesu ysitikines ar nesisuka visi kardanai kartu o tik esant reikalui ratus priekinius prikabina

matai is manes toks vairuotojas kad po dvieju metu suzinojau kad pas mane gale ratai blokuojasi

bet principo nesupratau

skaiciau forume kad kazkokia spyruokle pasilpsta ir tada nelabai blokuojasi gal gait placiau kaip ten ka taisyti

krize paliete ir mane pats turiu krapstytis prie masinos

O kodel tu manai kad blokuoja,jeigu blokuotu nereiktu daznai stumdyti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kodel tu manai kad blokuoja,jeigu blokuotu nereiktu daznai stumdyti

Todel kad vaziavau y apledejuse ykalne atbulas prasisuko vienas ratas tada ysijunge kitas ir pradejo abu kabintis paskui vel issijunge ir vel vienas ir taip keleta kartu

is kur zinau kolega isoko y vidu nes viska stebejo is lauko ir sako pas tave gale ratai blokuojasi as nepatikejau daviau jam vaira ir tas vaziavo o as stebejau

del to kad nereiketu stumdyti tai zinai koks dzipas bebutu bet jaugu tarpine tarp vairo ir sedynes na bukvu H tai nepadeda niekas o ir padangeles jau ne pirmos jaunystes gyvena paskutines dieneles

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Runeriuos nera habu, pas juos atjungiamas pusasis prie difo, tada kardanas nebesisuka, uztat sukasi pusasiai. Tas reikalas ijungiamas vakumu ir elektra, tai jei laidai nesijungia, tai ir priekis neisijungs, nors razdatkej ir sujungta. O jei jau labai reikia ir neisijungia, nusimovus slangeles su burna partaukus ora galima ijungt. O LSD tai su 3.0l varikliais buna.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Todel kad vaziavau y apledejuse ykalne atbulas prasisuko vienas ratas tada ysijunge kitas ir pradejo abu kabintis paskui vel issijunge ir vel vienas ir taip keleta kartu

is kur zinau kolega isoko y vidu nes viska stebejo is lauko ir sako pas tave gale ratai blokuojasi as nepatikejau daviau jam vaira ir tas vaziavo o as stebejau

del to kad nereiketu stumdyti tai zinai koks dzipas bebutu bet jaugu tarpine tarp vairo ir sedynes na bukvu H tai nepadeda niekas o ir padangeles jau ne pirmos jaunystes gyvena paskutines dieneles

Ant slidaus kelio arba molyne kasasi visi keturi bet tai nereiskia kad yra blokiruote,blokiruote sujungia taip ratus kad jie tampa kaip vagono,sukasi vienodu greiciu,jeigu supranti be sitilitu,kaip planetarke taipat abu ratai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Runeriuos nera habu, pas juos atjungiamas pusasis prie difo, tada kardanas nebesisuka, uztat sukasi pusasiai. Tas reikalas ijungiamas vakumu ir elektra, tai jei laidai nesijungia, tai ir priekis neisijungs, nors razdatkej ir sujungta. O jei jau labai reikia ir neisijungia, nusimovus slangeles su burna partaukus ora galima ijungt. O LSD tai su 3.0l varikliais buna.

Tikrai buna ir su 25td.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.