Pereiti prie turinio

VW Lt 4x4


Rekomenduojami pranešimai

Gal kas turit munciu, kaip geriau padaryti keturiais ratais varoma VW LT? Daznai prireikia vaziuoti i sodyba su busu, bet ne visada galiu davaziuoti, nes kelias eina misku o po to ganyklom. Is anksto dekingas uz gerus patarimus :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gamykliniai būna.

O jei sugalvotum konstruoti - pas mane yra suburbano tiltai, jie pagal plotį panašūs į LT, tik gerokai stipresni. O ar keisti pavarų dėžę į tokią, kuri turi išėjimą priekiui, ar dadėti tik razdatkę ant kardaniuko - jau klausimas, sprendžiamas vietoje.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad gamykliniai yra, tai zinau, bet ju nedaug yra, tai ir srotuose detaliu nera. O konstruot kazka labai jau rimto neplanuoju, galvoju tik ikisti priekini tilta ir razdatke uzdet. Va cia ir butu geriausias variantas orginalus komplektas. Reiks palaukt Vycio.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir gi pasvajoju, - kaip būt fain, kad mano "Parazitas" (Ford'as Tranzit'as) ant NP važiuoklės stovėtų, bet kol kas kenčiu sunkiuoju (pravažumo atžvilgiu) metų laikotarpiu ant užpakaliuko du - tris šaligatvinius bardiūrus užsimetęs...

O šiaip, jei logiškai pamasčius, - tiltukai nuo NP ar TLC (ar net Suburbano, kuriuos Jonas pasiūlė)... "razdatkė" nuo GAZ 66, o pati LT"uškė (ar Tranzitas mano atveju) su dvigubais ratais gale ir su lingine pakaba priekyje... O toliau belieka viso to turto "Ženydba"... B)

Paprasta, kai ant popieriaus... :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suženijus visą tą gėrį, nereiks ir dvigubų ratų gale.

Turiu omenį, - tų busų, kurių gale stovi dvigubi ratai (jei ne klystu) gale rėmas yra siauriau, o tai duoda daugiau šansų sėkmingai ženydbai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie desėtka tūkst. litukų ruošk... Jei ne pats darysi...

Na nemanau, kad ikisti priekini tilta ir uzdeti razdatke kainuos 10000 LT :unsure: Manau, kad galima tikrai pigiau padaryti, na nebent visa vaziuokle perdaryti, tai gal. <_<

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Gamykliniai būna.

O jei sugalvotum konstruoti - pas mane yra suburbano tiltai, jie pagal plotį panašūs į LT, tik gerokai stipresni. O ar keisti pavarų dėžę į tokią, kuri turi išėjimą priekiui, ar dadėti tik razdatkę ant kardaniuko - jau klausimas, sprendžiamas vietoje.

o kokia kaina butu tu tiltu?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.