Pereiti prie turinio

kas gilziuoja?


Rekomenduojami pranešimai

Taigi pagaliau pasimire mano Trooperis(3.0 TD). kadangi blokas ten lietas kyla klausimas: gal kas zino ar lietuvoj kas gilziuoja motorus. kiek +/- tai kainuoja, ir apskritai ar verta?

 

 

Pasiskambink 8-687-32140 Stasys. Jis mano NP3,3 bloka gilziavo lyg sakė, kad veze i Autopaslauga, Kaune.

Kad pinigais neverta tai faktas, nes uz 6 cilindrus palikau 900lt (darbas ir gildzes), o uz tiek dabar visa varikli galima parturet :rolleyes: o dar variklio isemimas, ardymas, surinkimas, reguliavimas... nors jei yra pinigu gali sau leisti daryti kapitalini :blink:

Zinau tik viena, kad geras senesnes masinos pilnas kapitalinis = 3-4vnt. devetu motoru B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiskambink 8-687-32140 Stasys. Jis mano NP3,3 bloka gilziavo lyg sakė, kad veze i Autopaslauga, Kaune.

Kad pinigais neverta tai faktas, nes uz 6 cilindrus palikau 900lt (darbas ir gildzes), o uz tiek dabar visa varikli galima parturet :rolleyes: o dar variklio isemimas, ardymas, surinkimas, reguliavimas... nors jei yra pinigu gali sau leisti daryti kapitalini :blink:

Zinau tik viena, kad geras senesnes masinos pilnas kapitalinis = 3-4vnt. devetu motoru B)

Bandžiau ir aš tuo reikalu domėtis, tai blokas per pusė pigiau kainavo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.