Jump to content

gedistl73

Nariai
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Normalus

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas/Klubas
  Šilalė
 • Pomėgiai
  Kai turiu laisvo laiko tai į karjera ar durpyna, tačiau laisvo laiko vis mažiau.
 1. 1. chimik (t.y. as) masina Chevrolet Express VAN G1500 ir gal but ant tralo Ford Explorer 2. Jeep-V8 masina Jeep Grand Cherokee V8 3. Ford F 150 V8
 2. Sveiki, tai ką niekas neturite perdirbto Subariko .
 3. Sveikas, kai varysi tec.apžiūra gali nepraeiti nes. nėra sėdynių, saugos diržų, neskaidrūs stiklai. TRANSPORTINIAI sustabdę tokį automobilį kaip atrodo dabar gali pareikalauti jį perregistruoti į krovininį ir dar gausi baudos,kad nėra kelių mokesčio vinjetės. Kad neturėtum problemų reikalinga: SĖDYNĖS, DIRŽAI, SKAIDRŪS STIKLAI.
 4. Reikalinga pakelti 2001m. Volvo xc70 Gal kas jau bandė. Planuose nuo 3 iki 5 cm. Pvz. kaip nuotraukoje. Kad atsilieps stabilumui aiškint nereikia.
 5. Ačiū Michailo už patarimą. Pakolkas dar bandau surasti orginalą. Žiemą nedarysiu nieko o pavasarį darbai pajudės. Pakeisti kito variklio, kad jau būtų sujungtas su dėže nenoriu. Manasis V8 yra saldainiukas.
 6. Sveiki planuose prie fordo V8, 5 litrai bendzas, pridėti mechaninę pavarų dėžę. Gal kas jau bandė tai daryti? Ačiū už protingus patarimus.
 7. Foto dabar nebus. Mašina stovi ant kaladžių. Kardanai ir pusašiai yra išvežti į Kauną, kad pakeistu kryžmes. Tuo metu kėbulas nuo rėmo pakilo 6cm. BF Goodrich 35/12.5 R15 All Terrain stovi kampe, vietoj priekinio bamperio daromas piktas aliuminis "kengūrmušis",kėbule iš neražaveikos 70mm virinami lankai, ant kurių puikosis 4 fūrinės ilgų sviesų lempos, ir t.t. Didžiausia problema priekinių ratų adatiniai guoliai.
 8. Taip atrodė mano naujas žaisliukas ir kasdien jis vis piktėja.
 9. Sveiki. Bandysiu prikelti iš numirusių 1984m. Forda F-150. Manau, kad Lietuvos parduotuvėse šių mašinų detalės neguli. Tad domina ką auksarankiai gali pritaikyti? Keičema bus amortizatoriai, kryžmos, guoliai, nepatinka ir starterio garsas. Ačiū už protingus patarimus.
 10. Sveiki, man reikalingas vienas toks ratas zapaskei. Jei kas matėte priglausčiau. Bėdai atsitikus užmaučiau FORDui F150.
 11. Teko keisti savo MPI tai ieškojau pagal kataloga manau, kad netinka dvidurio keturduriui ir pagal variklio galinguma. Mano buvo trumpas 2.5 TD. tai žinau, kad tinka ir nuo suzukio vitaros ar grand vitaros.Sumokėjau iki 50 Lt. už vieneta.
 12. Jeigu sunkiai suktu starteris, gali būti, kad yra padilusios starterio įvorės. Kuriant susikreipia inkaras sugeria visą srovę. Slipsuojant užsikuria iškart.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.