Pereiti prie turinio

4 runner anglo perdarimas


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Na aš taip pat žadu perdarinėti anglą. Turiu muštą 4runner ir galvoju pirkt anglą, nes jie daug pigesni. Pas mane 93 m. 2,4 td ir norėjau autoriaus paklaust, ar labai daug bėdų turėsiu ir kiek tai užims laiko? Beja šiuo metu yra du anglai, bet abu automatai, tai įdomu kaip šitos dėžės laiko? Gal geriau iš kart persidėt savo manualą? Beja kaip su registracija po perdarymo?

su perdrymu bus daug darbo,reikies pervirint sienele tarp variklio ir salono, su elektra daug,stabdziai ir tt. su registracija turetu but kaip ir gerai, nes vis dar negaunu vairo kalones ir seip smulkmenos liko. o automatas , bus tik nepatogumas su perjungimo svirtim, juos gi neapkeisi vietom.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bet taip grubiai paemus, jei lb supykciau, per kiek laiko padaryt imanoma? SAvaite? Dvi?

jei labai supiksi ir pats darysi tai kkazkur dvi savaites, jei nervai atlaikys :lol: . geriausia atiduok meistrui kuris tuo uzsiima(nebent nenori mokiet lt). geras meistras kainuoja 2 tuks.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei labai supiksi ir pats darysi tai kkazkur dvi savaites, jei nervai atlaikys :lol: . geriausia atiduok meistrui kuris tuo uzsiima(nebent nenori mokiet lt). geras meistras kainuoja 2 tuks.

Na uz du tukstanciaus as pats galiu bvi savaites pasikrapstyt :D Bet siaip nzn, isgazdinai cia mane... Gal reiks paleist ji dalim ir pirkt geriau kita...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na uz du tukstanciaus as pats galiu bvi savaites pasikrapstyt :D Bet siaip nzn, isgazdinai cia mane... Gal reiks paleist ji dalim ir pirkt geriau kita...

 

Nera cia taip baisu, as jau i pabaiga pats persidaryti TLC70. Aisku reikia laiko pasikrapstymams ir su elektra kruopstumo.

Meistriukui atiduoti zinoma maziau galvos skausmo, bet ir vargo po to gali buti. Pazystamam akumus iskraudineja, jau 2 men laksto po servisus negali rasti. Tas kur perdarinejo irgi siuncia toliau... Dar cia girdejau stabdziu skystis uzvirdavo ir t.t.

Zodziu jei uz babkes as jau irgi seniai buciau pabaiges, sau visai kitaip (pateplioji, pavalai, pagalvoji kaip geriau ir t.t.)

 

As niekur nevirinau ir sieneles nekeiciau, nusigreziojau tuos tvirtinimo kronsteiniukus ir ant Wurth'o kliju su samariezais dejau. Laiko pasakiskai ir jokiu virinimu, deginimu ir dazymu.

post-271-12689874929025_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisingai, land cruiser ar subaru vairas lengvai persideda be jokio virinimo, o va 4runneriuj reik keist visa bleka tarp variklio ir salono, o kad ja pakeist reik varikli issiimpt, o kai reikejo varikli idet nepriejom prie virsutiniu varstu, tai nusikelem kebula ir tuopaciu perdazem rema ;) .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisingai, land cruiser ar subaru vairas lengvai persideda be jokio virinimo, o va 4runneriuj reik keist visa bleka tarp variklio ir salono, o kad ja pakeist reik varikli issiimpt, o kai reikejo varikli idet nepriejom prie virsutiniu varstu, tai nusikelem kebula ir tuopaciu perdazem rema ;) .

Jeigu kelet kebula tai turbut pakeitet ir tarpa tarp pemo.Idomu kiek?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na uz du tukstanciaus as pats galiu bvi savaites pasikrapstyt :D Bet siaip nzn, isgazdinai cia mane... Gal reiks paleist ji dalim ir pirkt geriau kita...

taip tikrai kito tokio jau nedaryciau, paskaityk komentaro ,, subaru lt,, nes taip viskas ir vyksta. o jei sugalvosi ardyt tai man jau reikia vairo kaloneles , galeciau duot 500lt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip jei anglo pirma registracija po 2000, ir stovis idealus, tai epsimoka, nes turesi praktiskai nauja masina, jokiu ispuvusiu skiliu, visi varstai sukinejas be jokio vargo. Turim dar 1 gera angliska runneri, laukianti naujo vairo :rolleyes:

 

Jeigu kelet kebula tai turbut pakeitet ir tarpa tarp pemo.Idomu kiek?

Pakolkas nieko, bet zadam ;) .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Metai dzin, Svarbu masinos stovis geras, kadangi pradeta naudoti tik 2000 ar net 2003m. Paimk paprasta 94m 4runneri, remas aprudijes, kebulas kiauras, ar bent jau dazai nemazai pakelti. Paimi 2000m. registracijos angla, ant remo ar kebulo dugno kampu nedideli rudziu plemai tesimato, kitur orginalai dazai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1994 pagamino ir pradejo esplotuoti,(japonijoje) 2000 nupirko anglas anglijoje auto pradeta eksplotuoti nuo 2000

o dabar aisku, atai galvoju kas per stebuklai. dabar man geras pazistamas pranese kad yra runeriui komplektas, vokietijoi man atrodo, kainos nezino, tik jeigu reikies viska suzinos . kiek galima pasiulit , kad orientuotis.aciu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar man geras pazistamas pranese kad yra runeriui komplektas, vokietijoi man atrodo, kainos nezino, tik jeigu reikies viska suzinos . kiek galima pasiulit , kad orientuotis.aciu

 

Reali kaina apie 1000lt tokiai masinai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei atpjautas su visu kebuli tai gerai, bet jei isardytas, tai ziurek kad kiekviena smulkmena butu, nes jei ko nebus, lietuvoj nelabai tegausi, arba mokesi kaip uz visa komplekta.

as suzinosiu visdelto ka jie turi konkreciai ir uz kiek atvez. kai bus daugiau info tai parasysiu. o man vis dar reikia kalonele. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, apsisprendžiau parduoti runneri, nežinau, žadu parduoti dalimis, bet gal kas už visa neblogai pasiūlys, tai parduočiau ir visa. Įmetu foto. Beja variklis sveikas, tik pompa sulūžus, Ir gali būti priekinis dangtis variklio lūžias, bet turiu kita, nuo seno variklio. Beja dar seną variklį turiu dalimis. 93 m. 2,5 td runneris.

post-1195-12699491077092_thumb.jpg

post-1195-12699491727879_thumb.jpg

post-1195-12699492193346_thumb.jpg

post-1195-12699492655471_thumb.jpg

post-1195-12699494375719_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.