Pereiti prie turinio

hilux pagalve


Rekomenduojami pranešimai

As irgi ieskojau , pirkti nauja ar "autotojoj"ar kur kitur brangu nuo450-500lt.Tai as pasidariau is 4 vnt. BMW3 greiciu dezes gumu jos kainavo apie 12-15lt turgui.Pas mane 4runner 89m.Parasyk daugiau apie savo auto,galesiu smulkiau papasakot,jei tavo panasiu metu tai guma turetu but tokia pat. :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane 1986 hilux'as sutrumpintu remu 35 mudai UAZ tiltai dabar desiu BTR satelitus ir dar but gerai uzturbint kaip isidejai foto prie vardo
Kokie tiltai "kolchoziniai"ar kariniai,koks variklis.Foto prie vardo gali prisekt registracijos puslapy pacioj apacioj yra AVATARO VALDYMO PULTAS,ten prisegi nurodyto dydzio foto i vsio.Greiciu dezes pagalve gavai ar ne,jei domina mano variantas galesiu ideti foto.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tiltai paprasti ateity desiu btr satelitus motoras 2.4d aisku sukimo mazoka bet nors tiltai laiko o kaip tu runeri tiek iskeliai idek foto
Pas mane prieky buvo nepriklausoma pakaba,tai as ispjausciau viska velniop ir idejau TLC 70 priekini tilta ant uaz lingiu.Tuo paciu pakeiciau galinio tilto reduktoriu i to paties TLC70.Nusoviau daug zuikiu-priekines vaziuokles prieziuros kastai sumazejo-rato eiga aukstyn zemyn padidejo keleta kartu-susiletino reduktoriai nes pas mineta TLC 4:88,o pas mane buvo 4:10,todel dabar su 35 ratais greicio spidometras bevei nemeluoja ir su 2,4benzu visai smagiai vaziuoja.Nuotraukas prie progos idesiu i TOYOTU skyreli.Tu geriau papasakok istorija kaip UAZ tiltai tavo auto atsirado,juk jai ne kariniai tai i ju vieta yra patikimesniu.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

praeita ziema neriau i griovi sniego buvo prinesta daug ir atrode kad negilus ,atsimusiau kaip siena islauze reduktoriu ,pigia neradau pirkt tai ir imeciau tuos ir nesigailiu pas mane dar tarp lingiu spyruokles sudetos dar noriu i gala gerve uzmest

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is pradziu i gala ikisau patrulio priekines,nors jos ilgesnes rezultato jokio.Tada Prakapas vezlys dave kazkokio mikroautobuso jos kaip patrulio priekines tik vijos storesnes jos kaip tik i lekstes tilpo ir galas issikele tik amortikai beveik neturi chodo zemyn,ka det?Priekis bilekiek issuktas masina lygi ,beveik nera chodo zemyn, nepatinka.Galvojau balki kist,tik gal dar yra variantas?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is pradziu i gala ikisau patrulio priekines,nors jos ilgesnes rezultato jokio.Tada Prakapas vezlys dave kazkokio mikroautobuso jos kaip patrulio priekines tik vijos storesnes jos kaip tik i lekstes tilpo ir galas issikele tik amortikai beveik neturi chodo zemyn,ka det?Priekis bilekiek issuktas masina lygi ,beveik nera chodo zemyn, nepatinka.Galvojau balki kist,tik gal dar yra variantas?
I gala tai reikia ilgesniu amortiku,nes su ilgesnem spyruoklem eiga padideja.O prieky dar galima po virsutines sakes sarnyru pakisti "saiba",bet tai tik kokie 3cm. :wink: Labai daug info apie runeriu ir hiluxu kelima rasi cia http://www.toyotalinks.com
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.