Pereiti prie turinio

Del Lokka automatinio diff lock'o modelio?


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, gal kas dejotes i TLC70 priekini automatini diff lock'a LOKKA tipo. Gal zinote kuri konkreciai modeli reikia pirkti. LOKKA puslapyje duoda 2 variantus, tai nezinau kuris tinka is tikro.

Mano auto TLC 70, 1986m., 2LT.

Jei kas susidurete, patarkit. Aciu.

geros padangos, priekinė automatinė blokiruotė ir motoras 2LT, bus vargas. Dus motoras kas kartą kai tik susiblokuos, blokiruotė tik labiau trugdys, nebent galios varikliui dvigubai primesi, tada bus pagalba iš tos blokiruotės...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau pirkau is ebay. Ziuresim kaip bus, mieste tik su galu vazineju, o miskuose tikiuosi pades. Su 33" cooper discoverer stt pro galios tikrai truksta. Bet po pelkes isvis sikna vazineti. LSD gale normaliai nedirba (speju del ratu dydzio, nes pakelus auto ratai kaip uzblokuoti, o kai vienas kabo, kito neprasuka.) Plius svoris TLC70, ir tik pliurze puse metro ir sedziu. Uzknisa. Tuolab kad suzukiai kaip pro stovinti mauna su savo 900kg.Variklis irgi projekte i 3 litrini keisti, bet kol kas nei laiko neturiu, nei pinigu kruva ismesti norisi. Gal ziema uzsiimsiu. Kol kas i gala deduosi nuo TLC90 diff locka, tik valdymo dar nesugalvojau, diffa jau persirinkau, saiba ir varztus bratkis pagamino darbe, nes mano diffo didysis krumplis per plonas (aciu Vyciui is Kauno uz info). O i prieki mesiu Aussie locker auto diff locka. Dar mechanine gerve turiu, ziemos projekte. Elektrine warn m8000 i gala permesiu, jegos bamperius ir stogo bagazine susivirinsiu ir pavasari tikiuosi nebesedesiu kiekvienoj pliurzynej.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sėdėsi ir toliau, galinė blokiruotė yra rimtas reikalas, priekinė, tavo atveju yra visiškai nereikalinga, čia tik mano nuomonė, motorą reikia keisti, o šeip,  pigiau ir paprasčiau nusipirkti automobilį jau su normaliu varikliu ir jį būrti, tai ir techninkinę apžiūrą pravažiuosi ir aplamai gemoro ir pinigų sutaupysi krūvą galutiniam rezultate, o 2LT motorą būrti su kintamo kampo turbiną bei plius kiti reikalai, tikrai gatavą mašiną nusipirksi pigiau... Neprasidėčiau su priekine blokiruote, bet jei apsisprendei, tai statyk pilną priverstinę priekio yra sprendimų iš TLC dalių suburti , tai jau bent ant smėlio galėsi išsijungti, o dar klausimas ar motoras išsuks tiek ratus kad lokka sublokuotų... Man labai gaila entuziastų kurie nori ir sugeba pasidaryti kažką ydomaus, bet labai neteisingai pradeda keliauti keliu, kuriuo niekada negryši. Nori turėti TLC pirk 3,0 litrų motoru ir tvarkykis kaip nori. tai nors automobiliu širdis džiaugsis... Sėkmės darbuose. :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju lokka,galiu pasakyt savo nuomone,tinka tik off roude,padeda ir netgi labai ,važinejimui apsoliučiai neskirta,išmokus dar dar ,bet diskomfortas didelis,kiekviena karta išvažiuojant iš posūkio vaira tiesinina tik prisilietus prie gazo,važineti atjungus viena haba išvis nesamone,pastoviai plèšia i viena puse,mano patarimas arba 100 atjungiama arba nieko

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju lokka,galiu pasakyt savo nuomone,tinka tik off roude,padeda ir netgi labai ,važinejimui apsoliučiai neskirta,išmokus dar dar ,bet diskomfortas didelis,kiekviena karta išvažiuojant iš posūkio vaira tiesinina tik prisilietus prie gazo,važineti atjungus viena haba išvis nesamone,pastoviai plèšia i viena puse,mano patarimas arba 100 atjungiama arba nieko

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai 4wd tik off road'ui ir bus naudojama.

3 litru varikliu arba kaina nelogiska auto, arba lavonai damusti offroadiniai. Sutinku, kad 2,4 pries 3 litrus atdyhaet, bet jau yra kaip yra, toki kau nusipirkau. Kebulas ledinis be rudziu buvo, tik aplankstytas kolukietis kazkoks prancuzas vazinejo. Susitvarkiau, perdaziau, visa pakaba perinkau. Dabar deze ir variklis liko persiziureti. Dokai pas mane geri, nei kubaturos, nei kilovatu, nei variklio nr., taigi su laiku manau 1KZTE isimesiu.

O del Lokka priekines blokiruotes, kiek forumus uzsienio skaiciau, tai 99% tik dziaugiasi pravazumo pagerejimu.

Budem posmotret, kaip vienas pagyvenes zmogus sake...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju lokka,galiu pasakyt savo nuomone,tinka tik off roude,padeda ir netgi labai ,važinejimui apsoliučiai neskirta,išmokus dar dar ,bet diskomfortas didelis,kiekviena karta išvažiuojant iš posūkio vaira tiesinina tik prisilietus prie gazo,važineti atjungus viena haba išvis nesamone,pastoviai plèšia i viena puse,mano patarimas arba 100 atjungiama arba nieko

:liux: :liux: :liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.