Pereiti prie turinio

VII ZMOTA Challenge Spalio 23-25 (PL)


Dragon

Rekomenduojami pranešimai

VII ZMOTA Challenge Spalio 23-25 vyks Lenkijoje apylinkėse Rutka Tartak ir dalis trasos bus LT teritorijoje ties Lubavu (arčiau Kaliningrado).

Startinis -750,zl, o gimusiems 1969m - nemokamai :)

Sunkus smagus reidas Extrimui, Turizmui ir Pramoginei klasei... trasa žiedo tipo su septyniais startais... su SR ir KP...

Nežiūrint aukšto startinio, dalyviai priimami tik su rekomendacijomis... paraiškos tik iki spalio10d.

dar vietų yra...

 

infa lenkiškai http://www.adrenalinka.pl/zmota/

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kur aš kam žadu "laisvas vietas parūpinti" ? :lol: kadaise Raseinių užtariau ir jums patiko ten... :)

Man keista, kad jūs jiems trasas ruošdami musiškių neinformuojate apie GERĄ renginį... na gal "pagal samokslo teoriją" TEN TIK SAVIEMS (JUSIŠKIAMS) vietos yra...

 

p.s. Žilva, a tau neatsibodo ? vis negali Pabrado rezultatų pamiršti ?.....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
o kur aš kam žadu "laisvas vietas parūpinti" ? :lol: kadaise Raseinių užtariau ir jums patiko ten... :)

Man keista, kad jūs jiems trasas ruošdami musiškių neinformuojate apie GERĄ renginį... na gal "pagal samokslo teoriją" TEN TIK SAVIEMS (JUSIŠKIAMS) vietos yra...

 

p.s. Žilva, a tau neatsibodo ? vis negali Pabrado rezultatų pamiršti ?.....

Niekada nepamirsiu nei rezultatu skaiciavimo nei tavo pasisakymo apie tai kaip kaunieciai pas tave nelaimes...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:lol: vėl tas pats... :lol: Zilva, gi girtas buvai per rezultatus.... būtum blaivas, kitaip suprastum ką sakiau tada... o neklausytum kitų pliatkininkų.... ir nebūtų tu nesamonių... :lol:

O pirmą kartą į Zmotą nuvarėt irgi dėka to, kad forume išreklamavau ir rekomendavau aplankyti.... ten ir su Pitbuliu artimiau susipažinot... O kitais metais Raseinių parekomendavau, galiu iš archyvo dar susirašinėjimus prisegti su lenku... tik tada jau pradėjot regzti bendrus planus dėl trasų LT... :)

Na nesusireikšminkit taip... :) malačiai esat, kad kažką įdomaus bendro padarot... tik nesuprantu, ko anksčiau taip ant manęs varėt, kad aš su lenkais daug bendrauju.... :mrgreen:

 

p.s. "tavo pasisakymo apie tai kaip kaunieciai pas tave nelaimes"... taigi Raseinius pirmą vietą, tu antrą laimėjai... kur čia teisybė ? :lol: galim ir kitus rezultatus pateikti, kur ir kiti kauniečiai prizines vietas laimėjo....

O dar akibrokštas, dažnai laimi net nepažystami pirmą kart dalyvaujantys... čia irgi sąmokslas ? :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:lol: vėl tas pats... :lol: Zilva, gi girtas buvai per rezultatus.... būtum blaivas, kitaip suprastum ką sakiau tada... o neklausytum kitų pliatkininkų.... ir nebūtų tu nesamonių... :lol:

O pirmą kartą į Zmotą nuvarėt irgi dėka to, kad forume išreklamavau ir rekomendavau aplankyti.... ten ir su Pitbuliu artimiau susipažinot... O kitais metais Raseinių parekomendavau, galiu iš archyvo dar susirašinėjimus prisegti su lenku... tik tada jau pradėjot regzti bendrus planus dėl trasų LT... :)

Na nesusireikšminkit taip... :) malačiai esat, kad kažką įdomaus bendro padarot... tik nesuprantu, ko anksčiau taip ant manęs varėt, kad aš su lenkais daug bendrauju.... :mrgreen:

 

p.s. "tavo pasisakymo apie tai kaip kaunieciai pas tave nelaimes"... taigi Raseinius pirmą vietą, tu antrą laimėjai... kur čia teisybė ? :lol: galim ir kitus rezultatus pateikti, kur ir kiti kauniečiai prizines vietas laimėjo....

O dar akibrokštas, dažnai laimi net nepažystami pirmą kart dalyvaujantys... čia irgi sąmokslas ? :lol:

Vieta yra viena.Tavo prizines niekam neidomios.Kaip pas tave atvaziuot?kaip pas grigaiti?sava skaiiavimo sistema?as buvau pirmas pradzioj,pakeliau kipesa.pasidariau 2.o po to nugalejo tas pats suzukis kur tavo zodziais tariant vabscie diskvalifikuot reikejo.Del Raseiniaus tai taip ir ivardinai:vis tiek ne is kauno.Beje Meri esu tikras Vilnietis,bet kai darot tokia pedaras.....ja tai as kaip cosmopolitas i tai svelniai negaliu ziuret....Visus uz teisybe isvanosiu,nera man autoritetu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zilva, varėt pažeisdami reglamentą skersai trasos prie KP ar už trasos ribų ir patys dar tai fotkinote... ir vis vien į tai numojau ranka, ne aš kaltas , kad tavo KP fotkių mažiau neužskaitytų,.... normaliai būtutm bendravęs ir išsiaiškintume, bet kai pradėjai "prava kačat" girtas įvirtęs į kemperį... - pasakiau, "kauniečiai priprato po poligoną pas save lakstyt kaip nori ir kur nori, o čia yra trasa ir taisyklės... " Jei tu negerbi renginio reglamento ir orgų nuo pradžios, ir finale dar tai demonstruoji prie kitų, tai čia jau nei vilnius nei kaunas, o kažkokios vidinės charakterio problemos... :wink:

Ir manęs su kitais nelygink.... nė vienas dar per blatą negavo prizo...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.